Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Středa
• 10.06.2026 -
15:08:35
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
Zahraniční stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Jiné
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
CZ/SK stanice
Aktivace po 30 dnech??
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
09.02.2006 15:34 • Ajatin
Pokud neaktivuji kartu czech link do 30 dnů, pujde potom jeste aktivovat, naebo uz vubec ne?
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
2
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
pujde potom jeste aktivovat
09.02.2006 17:06 • Petr
Půjde jako prd.
Odpovědět
Re:Ajatin
09.02.2006 16:22 • jolo
No pokial ju budes mat doma v supliku tak sa nic nedeje.30 dni sa pocita od vlozenia karty do slotu alebo modulu satelitu.
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!