Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Neděle
• 07.06.2026 -
10:42:48
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Zahraniční stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Jiné
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
Kabelová TV a IPTV
24cz
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
10.02.2006 20:45 • Karel
Mám 2020. Nevíte někdo, proč na 24cz mám jen zvuk a žádný obraz?
Díky
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
3
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
mám 2020 už přes rok a je to t ...
12.02.2006 16:13 • anonym
mám 2020 už přes rok a je to tak..-.-.,proč to nikdo neví........,stejně tam h.... dávají
Odpovědět
Dík
11.02.2006 20:13 • anonym
To jsem se toho moc nedověděl, tak znovu: PROČ?
Odpovědět
re
11.02.2006 07:29 • Humberto
nejsi sám.
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!