Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Neděle
• 07.06.2026 -
09:56:27
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Zahraniční stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Jiné
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
Kabelová TV a IPTV
Problém?
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
13.02.2006 18:55 • pepa
Mám PX2020JA,před měsícem se přijímač zhroutil,vyměnili mi paměti a nyní nejde povolit motorické natáčení antény pouze pro ASTRU 3A.Nevíte někdo co dělat?Děkuji
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
3
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
Děkuji .
14.02.2006 19:21 • pepa
Už to jede.
Odpovědět
vyber si jakoukoliv jinou druž ...
14.02.2006 07:59 • Pepík
vyber si jakoukoliv jinou družici kde natáčení povolit lze a pak si ji přejmenuj.
Odpovědět
skúsiť dať továrenské nastaven ...
13.02.2006 19:21 • anonym
skúsiť dať továrenské nastavenie a potom tam naládovať všetko, teda aj FW, a nastavenie motora
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!