Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Středa
• 10.06.2026 -
13:47:55
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Jiné
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
Zahraniční stanice
philips 6010
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
13.02.2006 19:39 • norodel
Chcel by som sa spýtať čo sa ešte dá odbloknuť na 6010 mam goldku a fun6 kartu jediné čo sa mi podarilo je mediatech 4w amos.Skúšal som aj TPS ale obraz iba bliká. Dopredu ďakujem o radu.
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
3
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
tu som
14.02.2006 20:42 • anonym
čo vlastne dokáže PH6010 mediatech/seca 1/ide a ďalej sa neviem pohnúť
Odpovědět
môl mail
14.02.2006 07:50 • anonym
norodel@vectrars.sk
Odpovědět
napis maila... ...
13.02.2006 21:01 • xxx
napis maila...
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!