Omluva bude v čísle 19, do tisku jde číslo s více jak dvoutýdenním předstihem (uzávěrka je 3 týdny předem) a ten výpadek byl už po uzávěrce. Časopisy se tisknou jinak, jak noviny, trochu se v branži pohybuji. Nechci se šéfredaktora ani někoho jiného v časopise zastávat, ale jsou v tom nevinně a bohužel plně závislí na majiteli, který je i zároveň majitelem tiskárny  Sám jsem předplatitelem týdeníku a tak mě to taky štve, ale to je tak vše, co s tím mohu dělat.
Odpovědět
|