Vy čo v tej burze predávate prijímače, aspoň píšte značku a typ, a keď neviete ani čo predávate, ani nazvať to neviete, tak si dajte ten inzerát do anonymných novín....
predať niečo, ale dostať to podstatné - peniaze. A z jazykom a jeho názvoslovím sem nechoď. Odborník kúpi, máloinformovaní si informácie dohľadá, ostatných to nezaujíma. Tak na čo táto diskusia bez tvojho podpisu? Anonym?