|
Jestli jenom ručně otáčíš parabolou a neměníš elevaci, tak chytneš jen pár družic blízko sebe. Jestli máš natáčení, tak máš špatně nastavenou elevaci a deklinaci nebo špatně nastavený nulový bod nebo nemáš rovně parabolu uchycenou na motoru, nebo máš křovo držák. . Vše se dočteš tady: http://www.parabola.cz/abc.php?show=nu ll_point
Odpovědět
|