Zdravim vsetkych, chcel by som sa spytat ci ma niekto tu skusenosti s prijimacom od ABCom IPbox 400s. Je to kompatibilny prijimac s dreamboxom, alebo je to uplne nieco ine? Myslim, tym, ci budu fungovaj programy s dreamboxu aj na tento prijimac. Kedze obidva su na baze linuxu. dakujem