Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 07.06.2026 - 10:54:55 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
D+ 0%  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
31.05.2006 21:23 • Súbor
Koniec D+treba čakať čo bude dalej:bad:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Som zabudol  
01.06.2006 14:26 • ST
Klasika COM F-F (dierky na oboch koncoch) a prepojenie 2-3 3-2 5-5 stacia ti 2 stare mysky a merak a spravne prepoj. zapojit staci tieto 3 zily. ST
 
 
 
RE  
01.06.2006 14:24 • ST
2-3 3-2 5-5
 
 
 
nech si to zisti sam a ked si ...  
01.06.2006 12:35 • anonym
nech si to zisti sam a ked si taki mudri napiš mu ti viac infornacie o tom ja som rad ze ja to viem
 
 
 
To je aký prenosni kabel???? n ...  
01.06.2006 12:18 • anonym
To je aký prenosni kabel???? no hotovo... podľa mňa je to kábel ako kábel. A kto ho má na pevno medzi PC a prijímačom? ten už nie je prenosný(prenosni) a s tým už nestiahne nič? či ako? si mu zasa poradil....
 
 
 
:) ;) :D :eek: :o :( ;( ...  
01.06.2006 10:20 • anonym
:) ;) :D :eek: :o :( ;( :mad: :what: :warning: :good: :bad:
 
 
 
JEDNODUCHO TREBATI PRENOSNI KA ...  
01.06.2006 09:17 • anonym
JEDNODUCHO TREBATI PRENOSNI KABEL STIAHNUT SI LOADER A NOVI SOF NAJDEš TO NA STRANKE http://www.illusionbox.info/
 
 
 
Ilusion C3 Conax  
01.06.2006 08:37 • Barca
Mohli by ste mi please poradiť ako mám dávať soft do Ilusion C3 Conax?
 
 
 
Pre anonyma s tymi smajlikmi  
01.06.2006 08:02 • Ach, jaj!
Fiiiiha, az tolko si ich dokazal napisat? Ty budes asi nejaky borec!
Este nieco vies?
 
 
 
:( :( :( :( :( :( :( : ...  
31.05.2006 22:33 • anonym
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
 
 
Dobrý večer.... ...  
31.05.2006 22:23 • anonym
Dobrý večer....
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist