Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Neděle
• 07.06.2026 -
10:54:55
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Jiné
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
Zahraniční stanice
D+ 0%
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
31.05.2006 21:23 • Súbor
Koniec D+treba čakať čo bude dalej
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
10
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
Som zabudol
01.06.2006 14:26 • ST
Klasika COM F-F (dierky na oboch koncoch) a prepojenie 2-3 3-2 5-5 stacia ti 2 stare mysky a merak a spravne prepoj. zapojit staci tieto 3 zily. ST
Odpovědět
RE
01.06.2006 14:24 • ST
2-3 3-2 5-5
Odpovědět
nech si to zisti sam a ked si ...
01.06.2006 12:35 • anonym
nech si to zisti sam a ked si taki mudri napiš mu ti viac infornacie o tom ja som rad ze ja to viem
Odpovědět
To je aký prenosni kabel???? n ...
01.06.2006 12:18 • anonym
To je aký prenosni kabel???? no hotovo... podľa mňa je to kábel ako kábel. A kto ho má na pevno medzi PC a prijímačom? ten už nie je prenosný(prenosni) a s tým už nestiahne nič? či ako? si mu zasa poradil....
Odpovědět
:) ;) :D :eek: :o :( ;( ...
01.06.2006 10:20 • anonym
Odpovědět
JEDNODUCHO TREBATI PRENOSNI KA ...
01.06.2006 09:17 • anonym
JEDNODUCHO TREBATI PRENOSNI KABEL STIAHNUT SI LOADER A NOVI SOF NAJDEš TO NA STRANKE http://www.illusionbox.info/
Odpovědět
Ilusion C3 Conax
01.06.2006 08:37 • Barca
Mohli by ste mi please poradiť ako mám dávať soft do Ilusion C3 Conax?
Odpovědět
Pre anonyma s tymi smajlikmi
01.06.2006 08:02 • Ach, jaj!
Fiiiiha, az tolko si ich dokazal napisat? Ty budes asi nejaky borec!
Este nieco vies?
Odpovědět
:( :( :( :( :( :( :( : ...
31.05.2006 22:33 • anonym
Odpovědět
Dobrý večer.... ...
31.05.2006 22:23 • anonym
Dobrý večer....
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!