Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 18:23:16 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

PremiumX
WiFi Internet  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.07.2006 20:32 • anonym
Chcem sa opýtať. Firmy ktoré prevádzkujú bezdrôtový internet odkial berú pripojenie do siete internet ?
Mám na mysli či majú obyčajné DSL pripojenie a to distribujú po bezdrôtovej siete ku koncovým užívatelom alebo to je niejak inak ?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
mám WiFi a som spokojný ... pl ...  
06.03.2007 23:41 • Marek
mám WiFi a som spokojný ... platím 350/mes za 1024 ale teraz ide napr.:
Rychlost připojení k internetu: 4,532 Mbit/s
Rychlost stahování dat: 580,1 kByte/s
Rychlost odezvy (ping): min 10,930 ms
max 13,073 ms
Ø 11,835 ms
no a nemám byť spokojný?
Mal som DSL, bolo dobré ale za 1000/mes ...
 
 
 
wi-fi v KE  
06.03.2007 18:01 • dupal
co sa wifi tyka v Kosiciach, tak ja som spokojny. Internet mam od provaidera, ktory ho siri kablom a pre "nezakablovanych" aj vzduchom. Moja rychlost je od 200 do 300 kBytov/s. Ked si to prenasobim krat 8, tak je to celkom fajn za 390,-Sk/mes bez akychkolvek obmedzeni. Nepotreboval som ziadnych "suputnikov" a net mi namontovali bez problemov, hoci byvam v rod.dome. Mozte skusit www.artemiss.sk
 
 
 
No ja osobne fungujem v BA cez ...  
20.07.2006 07:11 • anonym
No ja osobne fungujem v BA cez CHELLO..a nech si hovori kto chce - co chce, ja som plne spokojny.
POvodne som zvazoval aj ja moznost WI-FI, ale kazdy po mne chcel, aby som zohnal aspon 4-5 dalsich ludi v baraku.
Tak som sa na to vysral...je to ich biznis, nie moj.
Stryko ma v TT WI-FI....ako nie je to drahe, co plati on...ale kvalita dost chaba. Bohuzial..ani len ta podrbana DSL v tej lokalite nie je.
Moja skusenost teda s poskytovatelmi internetu cez Wi-Fi je viac ako zla.
 
 
 
wifi - nejhorší s možností  
19.07.2006 20:40 • návštěvník
Měl jsem 1,5 roku wifi od Gudnet Ostrava. Z počátku (s malým počtem účastníků) se daly prohlížet i stránky, postupem to jelo jen málo, ke konci jen vyjímečně. Za peníze jež si nechají platit (u nás 280 až 500,- měsíčně) je to strašně drahé resp. když zjistíte, že musíte hledat dobu kdy se s tím bude dát pracovat najednou pochopíte, že to jsou vyhozené peníze tedy šíleně drahé a sere Vás to. Bohužel z podstaty WIFI šíření má jen 10% zkušenost dobrou (blízko u zdroje jak připojení tak konektivity tj. napojení na většinou optiku) ostatních 90% paběrkují a bědují. Zřídil jsem si ADSL a takový duševní klid co se týče internetu jsem nezažil.
 
 
 
Platia si tzv. konektivitu...o ...  
19.07.2006 08:30 • anonym
Platia si tzv. konektivitu...odkial, uz zalezi na nich, ako moc im zalezi na kvalite pripojenia pre svojich klientov.
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist