Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Neděle
• 07.06.2026 -
09:15:21
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Zahraniční stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
Jiné
Nove Forum o satelitoch - rozbehnime to
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
13.08.2006 12:26 • mistrela
Prave sa rozbieha nove forum venovane satelitnej technike, preto nam pomozte tuto rubriku rozsirit. Najdete ju na www.xx-xxxxx.net v teme s nazvom SATCENTRUM
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
2
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
re:
14.08.2006 12:18 • zaciatocnik
Stráca to tu dych a aktuálnost. I ked sa trochu zmiernili vulgarizmy, prestala pomoc zaciatocnikom a machri sa vytratili na iné fóra.
Odpovědět
www.gsmobil.net
13.08.2006 14:26 • Fór
Bych to viděl jako nejperspektivnější fórum
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!