Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 18.04.2024 - 03:54:25 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
pre Jaivana  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
31.07.2007 16:28 • poldo
Hele vole, teraz som sa dozvedel, že ťa vykopli z portálu fora www.parabola.cz, lebo si im išiel na nervy, dúfam, že ti šlapne admin aj tu na krk. :bad:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 18   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
To je Váš názor na věc anonyme ...  
06.08.2007 09:56 • Jaivan
To je Váš názor na věc anonyme... Chápu, že Vás pobuřuje, že si dovolím i já stát za svým názorem...
 
 
 
Jaivane,důležit é je obsah sděl ...  
06.08.2007 09:15 • anonym
Jaivane,důležité je obsah sdělení,jenže z tebe leze jen samá sra.ka a nepoužitelnej smrad.
 
 
 
Anonyme, to je snad jasné... K ...  
05.08.2007 21:33 • Jaivan
Anonyme, to je snad jasné... Když se nějaký pubertální mazal rozhodne a smázne nick, s tím nic neuděláte (aniž byste si pohrál s databází)... Na nicku ale nezáleží, důležité je obsah sdělení... A to může přijít od Lojzy nebo Pepy, s tím nic mazal neudělá... I kdyby se na hlavu stavěl...
 
 
 
Jaivanovi nepomuzou ani nove n ...  
05.08.2007 18:01 • ® D2MAC
Jaivanovi nepomuzou ani nove nicky. To by si musel poridit novy mozek aby bylo vsechno normalni...
 
 
 
To je ale zajímavý,tak proč hr ...  
05.08.2007 17:56 • anonym
To je ale zajímavý,tak proč hrdino nepřispíváš stále pod nickem Jaivan? Nebude to tím,že tě většinou všude vypakujou a ty musíš,jako kripl,přilejzat neustále pod novými nicky? Že tě hanba nefackuje?
 
 
 
Ale ale, anonymové... Vemte na ...  
05.08.2007 13:53 • Jaivan
Ale ale, anonymové... Vemte na vědomí, že o tom, jestli nškde a někdy budu přispívat či ne, si s dovolením rozhodnu já sám... Ne tak nějací pubertální paznehti...
 
 
 
A na Parabo.e máme asi po pták ...  
05.08.2007 11:26 • anonym
A na Parabo.e máme asi po ptákách,že Jaivane.
 
 
 
Máš ten pocit,že jsme to nevěd ...  
04.08.2007 23:11 • anonym
Máš ten pocit,že jsme to nevěděli?Pod jaivanem si tam už neškrtneš.A myslím,že už za chvíli ani pod aururou.
 
 
 
Jsem tu... Včera jsem tu skute ...  
04.08.2007 20:09 • Jaivan
Jsem tu... Včera jsem tu skutečně déle nebyl... Na Parabole nick "aurora", jelimanští anonymové... :D
 
 
 
admin ked som ja pisal o jaiva ...  
03.08.2007 22:38 • hujer23
admin ked som ja pisal o jaivanovi si mazal .nechcem ho branit ale volaktory provokuju jaivan včerasa realizoval na www.digizone serte na neho lebo pride. majte rozum chalani
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Tak teď kretene mlčíš,co? Jsi ...  
03.08.2007 20:33 • anonym
Tak teď kretene mlčíš,co? Jsi jednoduše prolhanej.Jsi LHÁŘ.
 
 
 
Tak se pochlub zbabělče,pod ja ...  
03.08.2007 14:09 • anonym
Tak se pochlub zbabělče,pod jakým nickem na para.ole přispíváš? Teď mlčíš,posero,kápni božskou,hrdino.
 
 
 
Pokud by byla pravda,že tam př ...  
03.08.2007 09:48 • anonym
Pokud by byla pravda,že tam přispíváš,tak je vidět,že se umíš taky chovat slušně,když chceš a pak není důvod aby jsi tam nepřispíval. Ale jak jsi někde sám poznamenal,tebe pozná každý vždy a proto pravděpodobně kecáš.Nebo napiš pod jakým nickem.Pokud se totiž, třeba i tady, budeš chovat korektně a nearogantně,tak já a možná i ostatní nebudeme sprostí.
 
 
 
Ale kuš, anonyme... Když to ta ...  
02.08.2007 11:46 • Jaivan
Ale kuš, anonyme... Když to tak všechno pěkně víš, tak proč tam již cca měsíc normálně přispívám? Můžeš mi tu záhadu objasnit? Nebo že by to bylo všechno jinak?
 
 
 
psychiatra ...  
01.08.2007 23:06 • anonym
psychiatra
 
 
 
Co ty kretene Jaivane! Kdybys ...  
01.08.2007 23:05 • anonym
Co ty kretene Jaivane! Kdybys nekecal.Na parabole sis ani neškrtl,pokud jsi se objevil pod jiným nickem,tak tě do hodiny odstavili.Zkusil jsi to několikrát,to všichni víme,tak blbečku nepindej.Jsi vymaštěnej úchylák,tak akorát zralej na psichyatra.
 
 
 
Tak se nedivte, je to nemožné. ...  
01.08.2007 10:08 • Jaivan
Tak se nedivte, je to nemožné... To by si jen někteří jelimani přáli, aby jim nebylo šlapáno na paty... Mají smůlu...
 
 
 
Jak ho mohli vykopnout kdyz ma ...  
31.07.2007 19:26 • D2
Jak ho mohli vykopnout kdyz ma hodne IP adres a muze se stale porad dokola registrovat na Parabole, to se divim ...
 
 
Celkový počet reakcí: 18 / zobrazují se: 1 ... 18

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist