Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 06:30:09 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
sdílení karty přes LAN  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.11.2007 00:03 • ® ivoss
Prosím o pomoc. Poradí mi někdo jak sdílet kartu U*C v rámci domácí LAN na více přijímačů a PC karet? Předem děkuji
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
To jsou 2 alternativy - buď linuxový přijímače s  
11.11.2007 12:04 • ® Fantomas
To jsou 2 alternativy - buď linuxový přijímače s LAN rozhraním, nebo STB bez LAN rozhraní, který podporujou sdílení přes RS232... Jestli máš dreamy, je to jednodušší, jeden z nich bych udělal server, zbytek klienti. Co je potřeba za pluginy, to nevím, ale není problém to najít na googlu, nebo se zeptat na parabole, případně příslušných sekcích CSSF, tam je spousta lidí, co to dělaj v praxi. Pak je ještě otázky, jakej máš soft na ty PC karty, nevím, jestli všechny umí sdílet...
 
 
 
Rád bych sdílel 2x Dreambox a 2xHTPC s Technisat  
11.11.2007 01:37 • ® ivoss
Rád bych sdílel 2x Dreambox a 2xHTPC s Technisat kartou do PC. Z tvého popisu mi není jasné proč mám propojit STB po seriovém kabelu s PC pokud budou PC s DVB S kartou a receievery vzájmě propojeny po LAN. No a to nastavení, to je o co se mi hlavně jedná - potřeboval bych trošku popostrčit správným směrem. Možná vypadám jako úplný blbec, ale jde o první pokus a chci mít i jasno jaký vzájemně kompatibilní HW koupit dříve než si začnu hrát. Díky za pomoc
 
 
 
Asi to bude chtít přijímače, který buď podporují  
11.11.2007 01:06 • ® Fantomas
Asi to bude chtít přijímače, který buď podporují sdílení po síti (snad všechny linuxové), nebo něco jako Fergusony a u každýho STB počítač propojený po sériovém kabelu s příslušným STB. Jeden přístroj, pokud možno s IP adresou, bude server a bude mít kartu, ostatní budou klienti, pak už jen to nastavit...:) Možností je spousta, záleží hlavně na penězích a technické zdatnosti...
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist