Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 00:22:32 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
dealer digi  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
27.12.2007 19:59 • ® majcoja
Dobry večer.Chcem sa spýtat ci vie niekto poradit dealera pre okres Považskej Bystrice alebo PU.Alebo kde najdem zoznam dealerov.Dakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Vlado Fogo  
29.12.2007 18:37 • ® majcoja
Nie som Kva..y.Ale mam nanho podobny nazor ako ty.Ved nedokončil ani zakladnu školu.a nie som z pruziny.takze ja to všetko o prachoch.poznam aj takých co to robia bez príplatku len nemaju zrovna komplety.
 
 
 
@majcoja  
29.12.2007 10:58 • ® Vlado Fogo
tak potom nevidim ani ja problem, ledaze by si bol ten rychlozbohatlicky ko*** z pruziny ktoreho priezvisko je Kva**y.
ten chytracek ma vystarano na pekne dlho ;)
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Vlado Fogo  
28.12.2007 21:14 • ® majcoja
Chces mi povedat že to nejde len ked vypise potrebne papiere,aktivuje to mailom.fuul-ko nechcem.ak chcel priplatit tak mal povedat mne to problem nerobilo.to je uplne normalna vec ak to chcem skor.:D
 
 
 
@majcoja  
28.12.2007 20:24 • ® Vlado Fogo
tak potom asik plati ta zatvorka :D :D
alebo ze by si chcel full-ko ? :what: .. no v tom pripade by mal ale pravdu, niekedy od 20 min az po 27 hod
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Pre Vlada foga  
28.12.2007 19:30 • ® majcoja
Ja si to namontujem aj sam ale ked ten kolega vedla teba sa vyhovara na zdlhave nahravanie softu do digi.co je smiesne.
 
 
 
@ADMO  
28.12.2007 17:47 • ® Vlado Fogo
ja som mu poradil, v -7 C mu nikto za netto 900 sk, ktore musi este odanit a z ktorych musi odpocitat naklady na telefon, dopravu a pod. kravinky na smyklavu strechu nepojde. ledaze by mal nejake specialne presviedcacie metody (za totáča sa tomu hovorilo ze hodil do placu Smetanu a šlo sa :D)
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
To sa ozval ten pravý, čo tu múdruje...ADMO.  
28.12.2007 16:08 • ® 27rybkaa
To sa ozval ten pravý, čo tu múdruje...ADMO.
 
 
 
Vlado ked nemaš poradit tak račej mlč  
28.12.2007 08:13 • ® ADMO
Vlado ked nemaš poradit tak račej mlč
 
 
 
@jojkoba  
28.12.2007 01:29 • ® Vlado Fogo
si srandista.. po dvoch neuhradenych fakturach co mi este visia od marca a po neprijemnych natahovackach s Hal****om som rad ze mam uz od nich pokoj. naviac za tu almuznu co terazky ponukaju sa to neoplati nikomu drzat 2 rocnu zaruku na to.
takze majcoja kasli na to, je zima a tak sa nemontuje
sku nahodit podobnu temu niekedy v marci/aprili az sa na strechach otepli ;)
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
 
Skus sa spytat tuto ci Ti to nespravia  
27.12.2007 23:18 • ® jojkoba
Skus sa spytat tuto ci Ti to nespravia http://satservis.sk/info.htm
:D :D :D
 
 
 
Ty si vlado hnusny rasista styd se  
27.12.2007 23:13 • ® MilanS
Ty si vlado hnusny rasista styd se
 
 
 
pocky kamosko tu nie sme na nejakom cigi tv  
27.12.2007 22:38 • ® Vlado Fogo
pocky kamosko tu nie sme na nejakom cigi tv support fore. skus otravovat priamo ciganov.
Nikdy sa nehádaj z blbcom, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že si Vás ľudia pomýlia ..
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist