Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 11:24:12 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
DIGI TV začíná dodávat karty Nagravision 3  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.04.2008 17:07 • vortimond
Pro velký ohlas přináším další aktuální info.
Někteří prodejci v ČR a na Slovensku už prý obdrželi s novou dodávkou klasických přijímačů i jiné karty (červeno-modro-bílý potisk s výrazným logem Nagravision). Testy tedy zdá se dopadli dobře a potvrzuje se, co se psalo před měsícem na chorvatech (satelitv.net) že dodávka začne postupně od nových klientů. Kdy se rozběhne masová výměna starých karet u stávajících zákazníků, není zatím známo, ale zdá se, že tomu už nic nebrání.

Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
To je takzvaná placená služba.Když vlezeš k  
03.04.2008 15:30 • ® vojta
;) To je takzvaná placená služba.Když vlezeš k doktorovy,hned platíš,v lékarně za každý recept.Ten prodavač to má dělat zadara???Žijeme v kapitalizmu,peníze se musí hromadit!!! :warning: :D
 
 
 
Ale fakt, nekecám. A u nás, kde bydlím já, tam  
03.04.2008 15:11 • vortimond
Ale fakt, nekecám. A u nás, kde bydlím já, tam jsou asi všeho všudy 4 krámy - potraviny, drogerie, trafika a PC Shop. Pro všechno ostatní se musí do města. A ten borec v tom PC Shopu čirou náhodou tyhle služby nabízí taky! :D
Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
 
 
 
re:vortimond  
03.04.2008 14:57 • ® vipersat
Pekne nezdanene penize:)Taky neznali chudak sem potom pride na forum a cuduje sa,ze tu nikto od neho nepyta peniaze akurat by mu za otazku na keys niekto neznami chcel dat este aj banany. :D
 
 
 
Víš co, ale bude to fakt jako solidní zábava, až  
03.04.2008 12:37 • vortimond
Víš co, ale bude to fakt jako solidní zábava, až to v létě odpojej. Každej by se divil, jak jsou čecháčci vynalézaví a byznys běží nerušeně na plný obrátky. Je to asi 14 dní, co jsem byl v jedný pražský prodejně (nebudu jmenovat) neuvěřitelný věci. Lehce přiožralej prodavač, krám plnej polskejch nebo ukrajinskejch resívrů, tři lidi tam stáli ve frontě s nějakym podobnym strojem v ruce, jeden mu už platil dvě kila za nahrání novýho softu a přepsání klíčů a spokojeně odcházel dom sledovat zase 20 dní "dydži tý vý" :D
Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
 
 
 
® vojta  
02.04.2008 18:23 • vortimond
Já už jsem stáhnul ty kalhoty dávno. Mám to předplacený od srpna. To je jedno, zase to mám vyzkoušený (už bych to nechtěl) tak to ponesu zpátky v létě. Teď mám nově UPC Direct (nečekal jsem, že to bude až tak moc to samý) a ten teda budu vracet příští rok. A CS link taky jsem si prohlídnul celej (když byla teď na svátky ta akce) a je to celkem taky dost hnusnej obraz (krom ČT), tak si asi předplatím příští rok Polsat :D
Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
 
 
 
® vortimond  
02.04.2008 18:13 • ® vojta
Proč stahuješ kalhoty když brod je ještě daleko!!Až dostanu novou kartu, tak to tu hodím!!
 
 
 
Všechno tomu aspoň nasvědčuje. (já se omlouvám za  
02.04.2008 18:13 • vortimond
Všechno tomu aspoň nasvědčuje. (já se omlouvám za ty pravopisný chyby, ale tady v jednom kuse někdo chodí - taky šéf často - a já zapomenu to po sobě číst, protože za tohle nejsme placený a já nechci, abych ty Rumuny pak musel taky chytat přes emu, jelikož by mě vykopli tady ty fízlové odsud ven)
Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
 
 
 
Sledké časy  
02.04.2008 17:56 • ® Villazon
Sladké časy sú zrejme preč..
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist