Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 09:07:45 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
potrebujem helfnúť s ortonom 4050c  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.01.2010 16:02 • ® lesnehuhu
mam orton 4050c nedopatrením sa mi podarilo natiahnuť iný soft ako doň mal isť. Počul som že sa to dá napraviť nahraním základného softu ale že je potrebný na to nejaký špeciálny kábel, ktorý treba vyrobiť. Vedel by mi niekto poradiť ako na to? poprípade má niekto taký kábel a vedel by mi s tým helfnúť?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
notak heja ten na diely  
14.01.2010 22:00 • ® jopo166
notak heja ten na diely ;)
 
 
 
vďaka za rady do života teda do ortona môjho  
14.01.2010 13:23 • ® lesnehuhu
vďaka za rady do života;) teda do ortona môjho pobabraného;) no ako si pisal to velmô drahá oprava by bola, to radšej zbehnúť hen do ua a tam za tie peniaze si možem kúpiť rovno zopar takých prijimačov...
 
 
 
no vydis vydis je velmy velmy zle ze do prijimacou  
14.01.2010 11:53 • ® jopo166
no vydis vydis je velmy velmy zle ze do prijimacou pre peniasky trepu softvere aj ludia neznaly veci tuto flash musis vybrat a naprogramovat programatorom willem velmy draha zalezitost na ruskych forach sa sice valaju aj navody na programatory jednoduchy ale pochybujem zeby sa vysledok dostavyl este by si mozno mohol zohnat trebars dalsi taky orton a precinovat flash z neho do tvojho trebars nejaky po burke inac ti neviem pomoct pokial ho das opravyt autorizovanemu servysu mozno bY ta oprava vysla viac nez novy z ua ;)
 
 
 
no práve tú flash spansion tam mam...som prave  
12.01.2010 23:49 • ® lesnehuhu
no práve tú flash spansion tam mam...som prave zistil... tak asi môžem si isť pískať na ponožke... jestli jse nemýlim:(
keby nahodou zajtra v tv novinách písali, že chlopik z vychodu niekoho dokaličil... tak to budem ja, bo idem polamať ruky tomu čo mi to tam ten zly firmware natiahol.........
 
 
 
davajte si pozor na nahravanie firmware jedna  
12.01.2010 21:04 • ® jopo166
davajte si pozor na nahravanie firmware jedna chybycka a pri flash spansion bude musiet byt flash vybrata a naprogramovana 15000sk úprogramatorom ktori maju len servysne firmy ;)
 
 
 
po otvoreni satu 8 nozickovy integrac je nanom  
12.01.2010 21:02 • ® jopo166
po otvoreni satu 8 nozickovy ;) integrac je nanom napisane presny tzp musis pozerat pri dobrom svetle
 
 
 
no ved to, že už svieti ta červena kontrolka,  
11.01.2010 13:19 • ® lesnehuhu
no ved to, že už svieti ta červena kontrolka, takže tak. a kde to zistím, aka je tam flash???
 
 
 
respektive ak svieti us len cervena kontrolka tak  
10.01.2010 12:44 • ® jopo166
respektive ak svieti us len cervena kontrolka tak jtag ;)
 
 
 
vedel by som ti ho mozno opravyt zalezi odtoho aka  
10.01.2010 12:43 • ® jopo166
vedel by som ti ho mozno opravyt zalezi odtoho aka je tam flash ak spansion tak bohu zial len s programatorom ak ine tak sa da ozivyt :D
 
 
 
%Specialny kabel netreba-lwn O modem.Noa aten  
07.01.2010 18:04 • ® laco60
%Specialny kabel netreba-lwn O modem.Noa aten origoš soft.Ak nepôjde,tak J-tag:bad:
Chcem ísť do Kuklíka.
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist