Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 03:29:56 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
fachman na OPENBOX X-800 z BA  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.04.2010 10:49 • ® abu
ahoj,
potreboval by som nejakeho fachmana z BRATISLAVY(zaplatim),ktory mi OPENBOX X-800 "sprevadzkuje"na vsetky futbalove-sportove programy,ktore sa daju na tomto prijimaci pozerat.momentalne tam mam verziu 5.14.nemam zaujem o digi! e-mail bubus10@centrum.sk DAKUJEM
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
kazdopadne aljazeera kartu by som kupil,ale nie  
22.04.2010 13:03 • ® abu
kazdopadne aljazeera kartu by som kupil,ale nie 1-2(sat nitra),ale 1-8(10),len je tam myslim teraz problem,ze maju byt nove karty na viaccess 4.0...kazdopadne som laik,nerozumiem tomu...,ak kupim spominanu kartu dam ju do prijimaca openbox X-800 pojde mi to?,alebo prijimac je na to"do kosa"?treba tu kartu nejak aktivovat,alebo ju staci "zasunut"a vsetko pojde?
trivialne otazky pre odbornikov,ale fakt neviem ako to funguje,nikdy som ziadnu kartu nespustal(preto chcem radsej zaplatit niekomu kto sa vyzna!)...dakujem za vysvetlenie.
 
 
 
Obive športové karty aj aljazeera ktoré sú v  
20.04.2010 21:06 • ® moyet
Obive športové karty aj aljazeera ktoré sú v e-shope SAT NITRA sú v kod. sys. viaccess takže nevidím problém :good:
 
 
 
® abu  
20.04.2010 20:59 • ® moyet
Ja si myslým že by sa aj dalo hned mi napadla táto karta len som si myslel že to bude pre teba nezujímavé.V každom prípade nahrat do neho neofiko soft ktorých je na openboxfore vela kvôli uni čítačke kariet a potom prepnút čítačku na ten kodovací sysém v ktorom táto karta fachčí.Len nám treba zistit v akom je a dúfat že je aj v tom softe.
 
 
 
parabola gibert.125cm s motorom...chcel by som  
20.04.2010 20:47 • ® abu
parabola gibert.125cm s motorom...chcel by som vediet,ci sa tam da "spravit"napr.aljazeera 1-10,holandske sportove programy atd.kodovane...dakujem
 
 
 
To Pifl-neviem čo chceš pozerať len s anténou bez  
20.04.2010 20:02 • ® vlado holub
To Pifl-neviem čo chceš pozerať len s anténou bez motora?Keď máš motor a dobrú parabolu aspoň 80 cm,tak máš prakticky celý orbit pre seba s stovky transpordérov a tisícky kanálov.Tiež neviem na akom prijímači,lebo na tom uvedenom šunte sa toho veľa chytať nedá,je to skapínajúca mršina a vhodná tak na zdielanie v domácnosti,alebo podložka pod kvetináč.Mal som ich viac ako 10 kusov, u známych a priateľov, som rád že som sa ich so stratou zbavil.
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
Na tomto technickom a mrtvom šunte, by si chcel  
20.04.2010 19:56 • ® vlado holub
Na tomto technickom a mrtvom šunte, by si chcel niečo okrem cigi,chytať niečo?Kúp si kartu Skylink,alebo UPC a pozeraj. :what:
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
Anténa  
20.04.2010 12:28 • ® Pifl
Neumím pomoct.Ale porađte mi prosím.To by šlo bez antény s motorem ?pifl.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist