Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 14:39:14 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
ktorý HDTV prijímač  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
08.08.2010 21:12 • ® Andrej66
ktorý by ste si vybrali a prečo ?
a. OPTIBOX Panthera
b. OPTICUM HD9600
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
A co je na tej Panthere tak dobrého, že sa k něj  
10.08.2010 01:06 • ® sobol
A co je na tej Panthere tak dobrého, že sa k něj prikláňaš ?
 
 
 
kompromis  
09.08.2010 17:27 • ® Andrej66
ide skôr o rozumný kompromis, káblovka nepripadá do úvahy, doteraz som mal N9800mediamaster, bol som aj s tým spokojný ale mám 107 LCD Philips tak chcem trošku pokročiť s dobou, ale stačí mi na normálne pozeranie na normálny obraz za rozumnú cenu (+motor,+karty,+CAM aj to stojí niečo) ináč ďakujem za doterajšie príspevky, múdrejší nie som zatiaľ sa prikláňam k tej panthere (2xCI+2xCAM oba prístroje) ako sa to už písalo aby to malo dobrú podporu SW ... A ten obraz cez HDMI neverím že by bol taký veľký rozdiel ... :good:
 
 
 
uz len z toho hladiska,.ake prijimace tu vypisal  
09.08.2010 16:47 • ® rudlus
uz len z toho hladiska,.ake prijimace tu vypisal ze sa rozhoduje,by som nikdy vantage neponukal..aj keby som ho mal... :D :D :D..pretoze tu nejde asi o kvalitu ale o penaze. :D :D
 
 
 
najlepši z najlepšich je 5 korunovy opticum 403p  
09.08.2010 16:46 • ® jopo166
najlepši z najlepšich je 5 korunovy opticum 403p ;) :D
 
 
 
dokiaľ nebudeš mať doma Vantage HD, nebudeš nikdy  
09.08.2010 15:46 • ® jarino1978
dokiaľ nebudeš mať doma Vantage HD, nebudeš nikdy vedieť, ako vyzerá parádny obraz. ;)
 
 
 
Moje obvyklé  
09.08.2010 10:40 • ® smscz
doporučení, kup cokoliv, jen ať do má navíc CI slot. Do budoucna se bude hodit.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Zajímavá otázka,proč si který Sat.přijmač-modul  
09.08.2010 10:07 • ® vojta
Zajímavá otázka,proč si který Sat.přijmač-modul koupit??Sat. přijmač,pro který není podpora,servis,svým způsobem je na nic(pro většinu),u modulu je to obdobné,ještě navíc,je to jen jednotka na dekodování nějakého systému,který musí někdo zaplatit(zaplatil,pro podporu přijmačů,které by jinak byli těžko prodejné)Většinou je úměra,čím levnější přijmač,tím se skládá s méně kvalitní součáskové základny.I když,někdy to frknou i do dražších přijmačů.Tak že znovu,co koupit?Pokud máte v místě prodejce,servismana,tak většinou,co on doporučí,jinak ví,že když to bude špatné,tak to jemu omlátíte o hlavu.Tak že ,nějak nemáte moc na výběr.Modul je jen komerční tah,stejně jako karta.Pokud si je samy neumíte upravit(nebo nemáte někoho,kdo to za vás udělá)jsou to vyhozené peníze(svým způsobem),ale,vlestně né,poněvadž vám umožní,se podívat(pokud znáte nějaký jazyk)na něco,co ještě u nás není k mání,sport,který není k vidění.Tak že co koupit,A jsme na žačátku-něco,cokoliv,pokud se chcete bavit.Vše je tak nějek,svým způsobem stejné(mimo podpory prodeje. :D :D :D :good: nebo :bad: :what:
 
 
 
i ja se primlouvam za 200ku...tema funkcema pokori  
09.08.2010 09:43 • ® rudlus
i ja se primlouvam za 200ku...tema funkcema pokori nejeden stb za 3-4nasobek ceny :D :D :D
 
 
 
Já jsem si vybral Arivu 200 HD a je s ní velká  
09.08.2010 02:10 • ® sobol
Já jsem si vybral Arivu 200 HD a je s ní velká zábava, obzvláště tehdy, když máš parabolu s motorem... doporučuji...
 
 
 
1:1  
08.08.2010 23:01 • ® Andrej66
jeden MAL : druhý vychytal MUŠKY .
prečo si len mal a aké to boli mušky, skúsenosti s natáčaním?
Chcem tam mať Skylink, HeloTV, T-Rex, samozrejme emu- keď bude možnosť. :warning:
 
 
 
OPTIBOX Panthera  
08.08.2010 21:45 • ® Rasto78
Prečo ? mám doma a som spokojný (boli tam nejaké mušky, ale už je to OK).
 
 
 
mal som opticum 9500 HD super spokojnost  
08.08.2010 21:45 • ® smeiko1
mal som opticum 9500 HD super spokojnost
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist