Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 00:20:03 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Kaon 276 IR triedenie programov  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.08.2011 12:08 • ® joshyno
Zdravim vsetkych, chcel by som sa informovat resp. potreboval by som pomocnu radu, mam sat. prijmac Kaon 276 IR a neviem si utriedit tv programy. Ak to uskutocnim cez menu a editovanie programov tak si vytvorim oblubenu polozku Favoritne 1 a zadam programy, ktore tam chcem mat v takom poradi ich naklikam ako by som ich chcel mat v danom poradi. Nasledne to ulozim a dane programy su tam, ktore som chcel ale nie v takom poradi. Napr. chcem mat na 1. programe STV 1. na 2. STV 2, na 3. Markiza a v takomto poradi to zvolim a ulozim. Nasledne ked prepinam tak na 1. kanaly je Markiza, potom STV 1, STV 2. Neviete mi poradit. Samozrejme, ze ked mi da volbu triedenia podla abecedy to viem ale chcel by som zistit ci sa da zvolit na danom programe dana TV stanica. Dakujem vopred.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
diky moc islo mi to este raz vrela vdaka  
18.08.2011 20:30 • ® joshyno
diky moc islo mi to este raz vrela vdaka
 
 
 
Kaon  
18.08.2011 15:39 • ® 7899
Myslím že ,keĎ stlačíš OK-červeným tlačítkom si vyberieš čo chceš robiť.Ukážu sa ti tabuľky -ty prejdi na presun potvrdíš.na ktorý program klik OK ten prenášaš.Takto aj pri vymazaní,keĎsi vyberieš vymazať.
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist