Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 14:52:05 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Strong SRT6355 - neide mi karta Irdeto  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.02.2012 14:55 • ® PatQo239
Zdravim,
mam sat. receiver Strong SRT 6355 a ten ma dva CI moduly. Tak som kupil do neho CI modul Eurocam Irdeto/Cryptoworks a potom som ho tam vložil (samozrejme satelit bol vypnuty).
Po vlozeni modulu a karty som zapol satelitny prijimac a potom modul asi ca. pol hodiny ho analyzovalo a analyzovalo a vobec nic sa nedialo. Karta fungovala na normalnej Cryptoworks citacke sat. prijimaca Opticum 4060 CX a na tomto nefunguje a to uz vobec nechcelo nacitat modul.
Zvycajne to byva tak, ze ked vlozite modul do skrinky tak by ho malo zanalyzovat ca. za 20 az 30 sekund.
V navode od skrinky je napisane, ze by to malo nacitat ako som uz spominal.
V com je chyba? Verzia softu je 2004.
Za odpoved dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Keď napíšem karta Irdeto a mám ICE-to je rozdiel!  
06.02.2012 17:02 • ® 7899
A verzia FW nie je rok 2004-máš v tom trochu hokej.Od nového roku ti bude Eurocam Cr.na Cs link zatiaľ. :D
 
 
 
Ja mam tento CAM Eurocam Cryptoworks a ide mi vnom  
06.02.2012 09:57 • ® zdenoq
Ja mam tento CAM Eurocam Cryptoworks a ide mi vnom karta ICE v prijmaci Golden Interstar 830 aj v 870..
Najlepsie ked si zoberes kartu ICE aj prijmac a odskusas v priamo v predajni ci to ide ..
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
 
kupil som ho v normalnom obchode a asi dneska ho  
06.02.2012 09:54 • ® PatQo239
kupil som ho v normalnom obchode a asi dneska ho pojdem vymenit za ten CAM NEOTION. Kartu ICE mam.
Ten modul som kupil v piatok.
Tak dik za odpovede
 
 
 
Tento dekodovaci modul ma licencovany CRYPTOWORKS.  
06.02.2012 08:44 • ® trumsat
Tento dekodovaci modul ma licencovany CRYPTOWORKS. takze karta so systeom IRDETO v nom ist nemoze a ani nikdy nepojde. Lutujem. Logo Irdeto v tomto pripade reprezentuje vyrobcu modulu, nie dekodovacieho systemu.
Ak mozes prezrad kolko si zan dal. Asi si si povedal, ze nebudes platit za iny Irdeto modul viac, ked tento je taky lacny... A mozno by bolo dobre povedat aj kde si ho kupil, lebo ak v kamennom obchode, tak to je ten predavac pekna sv...
 
 
 
Strong SRT6355 - neide mi karta Irdeto  
05.02.2012 17:19 • ® 7899
To,čo si tam vložil je Cryptoworks-nie Irdeto C.modul,preto ti to nejde. :D
 
 
 
Strong SRT6355 - neide mi karta Irdeto  
05.02.2012 17:12 • ® 7899
Ale ide,odskúšané v cam NEOTION-Irdeto-bez problémov. :good:
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist