Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 01:09:46 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Skylink se tu zase vyblil  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.10.2012 20:38 • ® juzek
Koukám na články, skylink zas blije. Není týden aby něco nevymyslel :D
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Pánové  
28.10.2012 15:42 • ® smscz
nevim kdo tu již 2 dny zvrací více.
Gejza 2 - oni to pochopí časem ;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
juzek  
28.10.2012 15:08 • ® bohu31
jasne ze mas pravdu. gejza akosi zabudol ze skylink dostal nielen svojich zakaznikov ale aj obch. partnerov do nezavideniahodnej situacie kedy kazdy sa ma vyhovarat na kazdeho a na vine je vlastne klient pretoze nekupil ready skylink sunku...kocurkovo, a co sa gejzu tyka nestoji mi ani za pravopisne chyby, ktorych snad ani viac urobit neviem...
sa telit?
 
 
 
Gejza 2  
28.10.2012 14:31 • ® juzek
Skylink má lepší SD? u kterých? Že Skylink nepřenáší ČT,NOVA, STV, PRIMA a další a zdarma cucá jaksi nebereš v podtaz. Dokonce si z toho udělal kšeft a koncesionáři budou platit servisní poplatek skylinku - nemělo by to být naopak? Mnozí zákaznici do karet napumpovali na počátku 3,5 - 3 tis, poté výměna 600 kč a na závěr programy které skylink ani nepřenáší (tedy neplatí za přenost) pěkně zpoplatní servisním poplatkem.
 
 
 
Neobhajujem skylink, ale...  
28.10.2012 11:48 • ® Gejza 2
Firma, ktorá žije 4-5 rokov výhradne z prílivu nových zákazníkov (medzi rokmi 2006-2010 im pribúdali po desaťtisícoch mesačne) je úspešná. Trh sa ešte nenasýtil... Počas veľmi krátkej doby napumpoval bývalý majiteľ spoločnosť pridávaním x HD programov za účelom skvalitnenia služieb, čo sa mu podarilo.Potom sa firma predala. Všetko je to úplne normálne. Aj ja ked chcem predat za dobrú cenu byt, musim ho zmodernizovat... Tých 40 míľ € chcú majitelia vidieť čo najskôr späť a tie sa im vráti jedine spoplatnením oných základných služieb...Každa satplatforma ma servisny či manipulačný poplatok, v tom nevidim žiaden problem. Pán Glisník je možno len bábka, ktorá sa otáča ako KESSY Farber píska. Ale to nič nemeni na skutočnosti o úspešnosti firmy.P.S. Kvalitou SD programov je stále na prvom mieste...HD ma niektoré horšie, oproti napr. UPC direct ...freesat.
 
 
 
poznam jedneho predajcu, co vyplakava po  
27.10.2012 11:53 • ® majsat007
poznam jedneho predajcu, co vyplakava po internetovych strankach este viacej ako my - koncovi uzivatelia - sa necudujem ze ho skylink ani na stretnutie uz nepozval :D
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
Párovat mohou. Já jsem se od skylinku odpároval.  
27.10.2012 09:51 • ® juzek
Párovat mohou. Já jsem se od skylinku odpároval. Zákazníkům na doporučení poskytovatele u skylinku vždy sdělím, že tady nikdo neví co bude zítra. A že to co řekli včera, dnes oznámili, zítra bude jinak.
 
 
 
Máš pravdu. At předvedou co umí a já přejdu nebo  
27.10.2012 09:30 • ® lubos
Máš pravdu. At předvedou co umí a já přejdu nebo nepřejdu k jinému poskytovateli.Rozhodně mi nemůžou vnucovat ty dokurvený přijímače .viz. Humax a jeho sw .vada nemožnost srovnat stanice podle sebe.Chtějí párovat karty do budoucna. Znemožnit nahrávání surflock. Servisni poplatek . Asi si pan Glisník myslí , že je v Číně. :bad: Počkám zatim jak se to vyvyne dál .
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist