Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 18.04.2024 - 05:57:18 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
Problem se signálem.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.12.2012 15:25 • ® Mp3H
Dobrý den
Nastal problem mám recíver Golden media uni box 2 a když jsem doněj vložil externí disk tak najednou se stratil signál u všech družic mám parabolu s motorem ale když přepnou na jakou koliv družici tak se parabola dobře natočí
ale stejně signál nenaskočí jinak konektor nemám uvolněný ani v recívru ani u paraboly.Skusil jsem muj strarší recíver připojit a tam je problem stený co
bych měl ještě zkontrolovat.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
koaxiál to nebude skoušel jsem udělat nove  
27.12.2012 14:53 • ® Mp3H
koaxiál to nebude skoušel jsem udělat nove koncovky a stále nic takže ještě zbejvá LNB,a nebo mne napadlo zda by to nemohlo být
televizí ale to asi ne jelikoš menu recívru mi naběhne normálně.
 
 
 
Problem se signálem.  
25.12.2012 19:37 • ® smscz
Pak logicky zbývá jen koaxiál, LNB a jestli se parabola skutečně nasměruje na příslušnou družici :-) V posledních hodinách byl problém se sněhem a ledem na parabole. Sám jsem včera fénoval a škrábal. Může být ještě kousek ledu někde u motoru. Led mohl poškodit koax, pohnout s konvertorem atd atd.
Zkus také restart - vytáhni zapnutý přijímač ze zásuvky, po minutě zastrč, dej na ČT1, vytáhni a hned zasuň kartu, udělej reautorizaci karty a nech ještě cca 20 minut na ČT1
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
disk nemá napájení ze zásubky je jen na usb ale  
25.12.2012 17:28 • ® Mp3H
disk nemá napájení ze zásubky je jen na usb ale tento problením není jen když je v recívru ale on ten signál nejde i když tam není.
 
 
 
Problem se signálem  
25.12.2012 17:14 • ® smscz
Jestli má ext HDD svoje napájení, nemohlo by to být nějakým rozdílným potenciálem? Zkuste otočit vidlici v zásuvce. Druhá možnost, jestli je HDD napájen z přijímače, pak by mohl být slabý zdroj v přijímači.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist