Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 22:56:03 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Analogový rozhlas AM/FM
Radio Rebeca sa vracia (99,6 MHz)  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.04.2013 18:23 • ® majsat007
O licenciu pre stanicu Radio Rebeca sa uchadza spolocnost Radio Rebeca s.r.o. Ta si skoordinovala 250W frekvenciu 99,6 MHz pre oblast Martina. Nazov stanice sa v eteri objavil v minulosti uz pri dvoch rozhlasovych projektoch. Ide tak o tretiu verziu Radia Rebeca.

Ako to bolo v minulosti so spominanymi dvoma verziami Radia Rebeca:

Radio Rebeca (verzia 1 - z Martina)
21.6.1994 - 15.10.2003
vysielala na 106,9 MHz (Zilina / Krizava), neskor sa k nej pridali fr. 87,7 MHz (B.Bystrica / Sucha hora) a 94,2 MHz (Poprad / Kralova Hola). Stanica so zameranim na rock je povazovana za legendu medzi rozhlasovymi stanicami. Stanicu zivili postranne aktivity v oblasti reklamy pre Devin banku, ktora po svojom krachu zostala stanici dlzna nevyplane milionove ciastky. Pokusy so vstupom noveho investora nevysli a tak stanica skoncila.

Radio Rebeca alias Rebbeca (verzia 2 - z Banskej Bystrice)
5.11.2004 - 1.2.2006
vysielala na zhodnych dvoch fr. 87,7 MHz a 106,9 MHz z novej adresy z Banskej Bystrice. Zanrovo uz stanica nenadviazala na svoju predchodkynu, a vo vysielani skor dominovali oldies. Rovnako nenadviazala na pocetnu posluchacsku zakladnu, a tak prislo rozhodnutie predat stanicu akciovej spolocnosti Harad (akciovka poskupovala par lokalnych radii na zaklade ktorej si vybudovala fr. siet, dnes na nej vysielaju Jemne Melodie).

co nova Rebeca ponukne, aky zaner, to budeme vediet po verejnom vypocuti v tzv. jarnom vyberovom konani u RVR

TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ja som na Rebece vyrastol, najma v rokoch 1994 -  
10.06.2013 14:14 • egon
Ja som na Rebece vyrastol, najma v rokoch 1994 - 2002. Mne na Slovensku velmi chyba format ako v CR Radio Beat. Touto cestou by sa mohla nova Rebeca uberat. NBielen okolo Martina ale na celom Slovensku su urcite zaryti rockeri, ktori si radi vypocuju kvalitny rock. Hlavne neslznut do mainstreamoveho prudu. Takych radii je dnes milion. Zacat skromnejsie a cez net sa pomaly dostat do povedomia. Samozrejme najdolezitejsi je ekonomicky efekt daneho projektu, ale som si isty, ze z dlhodobejsieho hladiska by sa investicia urcite vratila.
Kazdopadne drzim silno palce!!!
Egon
 
 
 
co bolo, bolo  
07.04.2013 20:52 • ® majsat007

TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
majsat  
07.04.2013 19:47 • ® grof
mysliet znamena ho.no vediet, milana j. osobne nepoznas...
 
 
 
grof  
07.04.2013 18:04 • ® majsat007
myslis ze keby ho Nemcek zobral do noveho timu, bola by nazad ta kultova metelica?

jedno si ale z minulosti pamatam, ze "Dogtor" obnovil Rebeku BB a potom to strelil Lengymu (asi prisla ponuka taka aka chodi raz za zivot), to iste aj Baca s trnavskym Naj. Aby sa tu nebudovalo opat nieco, co pohlti tentokrat Lengyho Rockova republika! ;(
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
majsat007  
07.04.2013 12:13 • ® grof
bud taky dobry a este daj info kto je doctor resp. m.j. /editor/...alebo mas len info z netu?
 
 
 
restart verzie jeden  
06.04.2013 13:32 • ® majsat007
Ako konatel pri Radio Rebeca s.r.o. opat figuruje Milan Nemcek, tj ten isty clovek co stal za vznikom prvej Rebeky. V minulosti sa objavovali nazory, ze ked nastala v stanici financna kriza, tak dalsi spolumajitel Dusan Antalik sa ako prvy rozhodol predat svoj podiel v stanici a nebyt toho, ze sa k nemu spomenuty Nemcek pridal, vsetko mohlo dopadnut inak. Ked vezmem do uvahy skutocnosti, ze na jednej strane vas tiahnu ku dnu zavazky okolo Devin banky, na druhej strane faktury Slovenskym radiokomunikaciam za 3 vysielace, pricom prijem z reklamy mate len z regionu Martina, tak bez investora si neviem predstavit ako sa da z toho vyhrabat. Paradoxne, aj ked sa nasiel investor (Boris Kollar), ktory mal v plane vytvorit siet s jeho vtedy novym kupenym projektom Radia B1, tak plany stroskotali na RVR, ktora toto neodobrila. Takze ziadne investicie sa do Rebeky nedostali a logicky nasledoval koniec.

Cokolvek co dnes vznikne pod nazvom Radio Rebeca, to uz nebude mat nic spolocne s tym radiom, ktore som pocuval ako nast-rocny.
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
to fakt som na nen vyrastal  
06.04.2013 09:19 • ® JohnCena
to fakt som na nej vyrastal :good: :good:
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist