Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 00:50:16 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
ZAKOUPENÍ NOVÉHO SATELITNÍHO PŘIJÍMAČE COMBO S NATÁČENÍM ANTÉNY.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.09.2013 21:33 • ® karprox
ZAKOUPENÍ NOVÉHO SATELITNÍHO PŘIJÍMAČE COMBO S NATÁČENÍM ANTÉNY.
Chci se zeptat zda někteří z Vás mají,třeba alespoň v hlavním městě,kde bydlím, zkušenost se skutečným nákupem přijímače - s jeho opravdovým vyzkoušením včetně seznámení se s menu. Já mám druhý satelit a první settopbox. Obojí jsem nakupoval podle recenzí, a s ničím z toho nejsem doopravdy spokojen. Mé poslední 2 nákupy byly produkty Technisat. Když chci některý program vymazat, tak musím přejít do úplně jiné části menu. Slyším přitom pouze zvuk dotyčného kanálu, a z obrazu vidím jen asi 1cm proužky dokola kolem seznamu programů. Mimo to když přijímač na týden odpojím od sítě, tak všechny předvolby zmizí, a já mohu začít úplně od začátku. Rád bych si u každého programu poznamenal např. zda a kde se nastavují titulky, kde jsou na teletextu zajímavé zprávy apod.
Proto jsem chtěl moc a moc poprosit. Znáte v hlavním městě takové prodejny satelitních přijímačů, kde se dá to co kupujete doopravdy vyzkoušet, seznámit se s tím opravdu podrobně? Mně by i letmé seznámení trvalo nejméně půlhodiny. Doma se pak s novou technikou seznamuji nejméně půl roku. Po dosavadních zkušenostech si už jen podle testů a recenzí netroufnu nic koupit.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
karprox  
12.09.2013 09:56 • ® majsat007
testy a recenzie su dobry zaciatok, napriklad sa v nich docitate ci prijimac nahrava programy nezakodovane, t.j. mozete si nahravku pozriet neskor aj po zmene klucov na karte, alebo preniest do pocitaca

toto je informacia, ktoru vam predajca v predajni bezne nezodpovie

dokonaly prijimac neexistuje, idealny je taky, ktoreho nedostatky dokazete akceptovat

u mna sa prijimac ohreje tak rok, potom idem do noveho modelu aby som okusil novinky ako hbbtv a pod., no ja nie som bezny uzivatel :-)

predajnu vam neporadim (zijem v inej republike), no vela uspechov pri jeho hladani vam popriat mozem :good:
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
To už jsem s velkou nelibostí zavedl.  
11.09.2013 23:27 • ® karprox
Ale rád bych pokračoval návštěvou prodejny, kde bych si mohl skutečně vybrat - objevit něco s čím bych mohl být dalších pár let spokojen.
 
 
 
Začni tím,  
10.09.2013 23:59 • ® bora
že nebudeš vypínat sat.receiver každou chvíli od sítě.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist