Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 14:32:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Odpoveď predajcu TV a SAT Slovenskej obchodnej inšpekcii ohľadom Skylinku  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.09.2013 16:26 • ® rocky23
Slovenská obchodná inšpekcia
Prievozská 32
827 99 Bratislava

VEC: odpoveď na Váš list zo dňa 11.9.2013 Zn. 3282/55/13
Vážená pani Mgr. RNDr. Machútová,

obdržal som od Vás odpoveď na moju pozvánku na neoficiálne stretnutie predajcov TV a SAT techniky. Po prečítaní Vašej odpovede som v nemom úžase pozeral chvíľku do zrkadla, aby som sa uistil, že sa mi to nesníva.

Prečítali ste si, prosím, text v mojej pozvánke pozorne? Asi nie, pretože ja som Vám napísal,
citujem:

„Viacerí zákazníci SKYLINKu a najmä CSLINKu, ktorí vlastnia dekódovacie karty CW, (Skylink® a CS Link® sú obchodné značky používané pod licenciou M7 Group S.A) dostávajú (a dostali) v uplynulých týždňoch dobierky zasielané z adresy: Satelitná televízia SKYLINK, P.O.BOX 11, 022 04 Čadca 4. Dobierky odosielalo zákaznícke centrum "SKYLINK" napriek tomu, že adresáti si nič neobjednali. Zarážajúca je aj skutočnosť, že k predmetnej dobierke nie je vystavený žiadny účtovný daňový doklad."

Vy však vo svojej odpovedi píšete, že spotrebitelia dostávajú (dostali) zásielky, ktoré nie sú podmienené žiadnou platbou. Týmto ste mi naznačili, že som si túto skutočnosť zrejme vymyslel. Aby som Vám dokázal, že to nie je výmysel, posielam Vám nasledovné dôkazy:

a/ mailová komunikácia medzi mnou a zákazníckym centrom SKYLINKu zo dňa 31.7.2013

Tým CS link a Skylink mi mailom oznámil, že mi zasiela kartu a celková úhrada bude 13,90€. Zároveň sa mi poďakoval za objednávku, o ktorej ja nič neviem. Neviem o tom, že by som si niečo objednával, či už písomne, mailom alebo telefonicky.
Ako dôkaz, že som takúto dobierku naozaj dostal, Vám posielam, síce trošku rozmazanú fotografiu obálky (na pošte nebolo dostatočné svetlo), na ktorej je vidieť, že ide o dobierku na sumu 13,90€.

b/ mailová komunikácia medzi zákazníkom SKYLINK a zákazníckym centrom SKYLINKu
(p. MUDr. Blažejová)
Aj z tejto komunikácie je zrejmé, že p. MUDr. Blažejová si nič neobjednala. Zarážajúca je aj odpoveď, ktorá prišla zo zákazníckeho centra SKYLINK...

Vážená p. riaditeľka,

nebudem sa tu ďalej rozpisovať o problémoch, ktorými zasiahli spotrebiteľov v SR (aj ČR)
obchodné praktiky "SKYLINK", je to príliš široká téma a moje siahodlhé písanie by sa aj tak minulo účinkom, pretože z Vašej odpovede som nadobudol pocit, že Vaša reakcia je silne "poznačená" účelovosťou, pod ktorou sa podpísal "duch" SKYLINKu /resp. niekoho, kto bol oslovený vytvoriť takúto pochybnú odpoveď na moju pozvánku/.

Pre mňa, ale aj pre viacerých predajcov TV a SAT techniky, je zarážajúce, že sa "nemienite"
zúčastniť stretnutia v Banskej Bystrici dňa 4.10.2013.

Čo teda, prosím, mienite teraz urobiť, keď som Vám predložil viac ako dostatočné dôkazy?

Ešte stále máte šancu urobiť niečo pre spotrebiteľov a všetkých občanov SR...

Alebo je Vám jedno, čo si o Vás myslia spotrebitelia?

Jednu reakciu predajcu SKYLINK na Vašu odpoveď Vám prikladám...

Verím, že svoje rozhodnutie zmeníte a že 4.10.2013 budem môcť privítať zástupcu SOI na našom stretnutí.

S pozdravom ...
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
TERMÍN  
29.09.2013 22:55 • ® Zelenak
uzávierky pre zaslanie prihlášok na stretnutie je 1.10. 2013

Stretnutie je určené iba pre predajcov TV a SAT techniky a hostí, ktorí boli pozvaní.

Ing.Zeleňák
 
 
 
Re: kde to bude v BB?  
26.09.2013 22:02 • satCentrum
 
 
 
kde to bude v BB?  
26.09.2013 21:48 • ® JohnCena
kde to bude v BB?
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist