Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 07:05:25 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
časopis skylink  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
04.01.2014 13:34 • ® Obcasnik
nechce niekto časopis od skylinku? jednen mi prišiel vo štvrtok a druhí som mal dnes rano v schránke...úplne rovnaké číslo s rovnakým programom...mam 2 balíčky aktivovane za december takže mi prišli dva časopisy...keby ich mam aktivovaných viac možem si otvoriť novinový stanok normalne:) skylink by mohol trošku šetriť a nie takto nezmyselne posielať časopisy...myslím že keby ich zrušili nemusel byť ani servisny poplatok...aj tak to podľa mňa nikto nečíta...každy pozrie program na EPG... Za 1,2eur sa bežne program predava v stánkoch...tema asi odveci ale šak nech je sranda no:)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ja som rad, ze dostavam ten casopis. Mozem si v  
09.01.2014 11:43 • ® vado
Ja som rad, ze dostavam ten casopis. Mozem si v nom vyznacit dopredu, co a kde chcem pozerat, nemusim nastavovat pripomienkovace a podobne blbosti. A mozem si ho studovat aj na typicky muzskom zasivacom mieste v miestnostke malych rozmerov :D
Tiez som mal dost dlhy cas problemy s nedorucovanim casopisu. Nepomohli ani staznosti na poste. Odkedy ditribuciu prevzala sukromna firma, odvtedy si (zatial) casopis kazde dva tyzne v schranke najdem.
 
 
 
A to som myslel ze po tejto teme ani pes  
09.01.2014 04:56 • ® Obcasnik
A to som myslel ze po tejto teme ani pes nestekne:-)
 
 
 
Stala sa mi podobna vec s nedorucovanim casopisu  
08.01.2014 20:26 • igor
Stala sa mi podobna vec s nedorucovanim casopisu Skylink a tetuska na info linke sa ma snazila presvedcit, ze casopis nie je narokovatelny.
 
 
 
viera571  
08.01.2014 16:44 • ® Obcasnik
vidiš Vierka tak asi poslali tvoje čislo mne:))že pekny chaos tam maju:)asi malo platime ich administratívu:)
 
 
 
Musíš si ho objednat na svém účtě skylink.  
08.01.2014 14:53 • ® ku.ba
Musíš si ho objednat na svém účtě skylink.
 
 
 
Casopis Skylink  
08.01.2014 14:35 • ® viera571
Mne nechodí už dlho raz prišiel v decembri a teraz zase nič ked som tam písala tak mi odpísali že časopis posielaju ale neviem kde je.Mám balík Kombi už druhý rok aj teraz som si ho predplatila v akcii do marca 2015.Ale časpis nikde!:mad:
 
 
 
posli mi ho  
07.01.2014 17:09 • ® JohnCena
posli mi ho ;)
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
 
Obcasnik  
05.01.2014 20:21 • ® par32
Ty si si nevšimol kde žiješ? za mobil a telekomunikačne služby platime ovela viac ako na zapade,potraviny mame ovela drahšie a šatstvo ani nehovorim.Prečo by satelit mal byť lacnejši.Ti hajzli s tym neprestanu , každe 2 roky to svoje vypalne zdvihnu a skus mi vysvetliť: prečo nie?Štat s tym problem nema aj ked nedostane dph,telekomunikacie za prenos platia,ovečky od televizorov platia -tak sa skôr čudujem že to nedvihli viac... ;) :bad:
 
 
 
BIDLO1  
05.01.2014 13:50 • ® Obcasnik
No ved presne to som tym chcel povedat...ze je vidiet aky tam maju bordel v tom...a zbytocne vyhadzuju peniaze...nevedia setrit tak zavadzaju poplatky na ktore vsetci len nadavaju...to su poplatky aj za casopisy a ne len za spravovanie kariet a co ja viem ake blbiny este...
 
 
 
Obcasnik  
05.01.2014 10:34 • ® BIDLO1
Naprosto s tebou souhlasím. Podle toho taky to jejich hospodaření a s tím související SP, včetně nějakých nesmyslných časopisů taky vypadá. :bad:
 
 
 
Já jsem rád, že dostávám dva časopisy, jeden  
04.01.2014 14:53 • ® ku.ba
Já jsem rád, že dostávám dva časopisy, jeden základní karta a druhý na next kartu. Nebudeme si se sousedm přeci půjčovat časopis.
 
 
 
tak  
04.01.2014 14:16 • vladan
tak, tak, mat tvoje problemy
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist