Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 22:56:25 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Teletext v HD  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.01.2015 10:43 • ® Ryar
Zaujímalo by ma, kedy konečne bude možné čítať teletext na kanáloch vysielajúcich v HD napr STV 1, Markíza HD, ČT 1 atď. Je zaujímavé, že nemecké stanice v HD napr. ARD , ZDF , ale napr.aj maďari M1,M2 dávno teletext v HD majú.
Rayr
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>
Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/VP4JpO
¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
MARKÍZA TXT HD  
08.01.2015 13:55 • ® Ryar
Tak sorry Markíza, natreli ste to všetkým československým televíziám a teletext v HD funguje v pohode. Verejnoprávne TV RTVS aj ČT zobuďte sa už konečne.
S pozdravom Markíze Ryar
 
 
 
Myslel som: budeme citat teletex na kanaloch (SD)  
07.01.2015 17:13 • ® ahe56
Myslel som: budeme citat teletext na kanaloch (SD) z pozemnej anteny (DVB-T) na combo sat.prijimaci (po vypnuti SD kanalov na Astre 23,5°E v roku 2016).
 
 
 
Markiza HD ma teletext (Astra 23,5°E)  
07.01.2015 16:29 • ® ahe56
Dalsi dovod preco kupovat combo prijimac, lebo nie kazdy bude pustat internet do sat.prijimaca (HBB). Teletext na Markiza HD (ten isty ako na Markize SD) pouzivam kvoli sportu. Ale to nestaci: teletext z STV (niekedy z CT Sport) by mi velmi chybal. Za rok a par mesiacov budeme citat teletext z SD kanalov z DVB-T na combo sat.prijimaci (po vypnuti SD kanalov na Astre 23,5°E v roku 2016).
 
 
 
Reakcia pre zodpovedných  
07.01.2015 15:37 • ® Ryar
Pri zadávaní môjho príspevku som sa nazdával, že sa dočkáme odborných vyjadrení od televízií napr RTVS, ČT, MARKÍZA atď , ale vidím, že nás TV divákov aplatiteľov koncesií majú hlboko v paži.Ryar
 
 
 
ja vyuzivam teletext na sportove vysledky je to  
07.01.2015 11:56 • ® dúfuz
ja vyuzivam teletext na sportove vysledky

je to uzivatelsky jednoduchsie ako sa babrat s internetovym vyhladavacom na televizore

ked ta ista mudra hlava povie ze nahradou je teletext v hbbtv, tak nech ide do prdele s takou radou, ked ten moj hbbtv nepodporuje
 
 
 
txt  
07.01.2015 11:28 • juzek691
ano u nas sa nepocita s ničim, u nas nejaka múdra hlava povedala, že u nas teletext nikto nečíta tak ho netreba, lebo sú iné zdroje informácii. Hlavne, že vo vyspelých krajinách ľudia čítaju txt, asi tam nemajú iné zdroje informácii.
 
 
 
Riesenim je HbbTV  
05.01.2015 17:44 • igor
U nas sa s tym nepocita. Jedine cez HbbTV.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist