Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 18.04.2024 - 05:05:00 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Prijímač  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.06.2015 09:08 • ® buco4959
Mám prijímač Opticum X402p po hodine pozerania zamrzne a dosť.Zmizne zvuk obraz zastane nereaguje ani diaľkové treba vyťiahnúť kábel zo zásuvky a po znovu zapojení nabehne na displeji ale nič nejde ostane tma.O hodinu -dve zapnem a už ide všetko ako nič až do takej hodiny začne obraz kockovať vypadne zvuk a obraz zamrzne.Poradťe či sa stým dá niečo spraviť alebo len 2.prijímač :)

Sk115
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Pro:Luboše  
23.06.2015 12:38 • ® buco4959
Neviem skadiaľ si nabral ten čas 15.h- ale to je tvoj problém a tie kondíky som vymenil za necelú 1/2 hodinu! :good:
Sk115
 
 
 
Děláš si ze mně prdel co? v 15hodin jsi tu brečel  
22.06.2015 18:38 • ® lubos
Děláš si ze mně prdel co? v 15hodin jsi tu brečel a v 18h už máš vyměněné všechny kondíky a tím to není tak jdi do krámu a kup si jiný čerep který ti poběží než dojde záruka co jinýho ti tady můžem lepšího poradit nevíš???? ;) ;)
 
 
 
Re:Prijímač .  
21.06.2015 18:33 • ® buco4959
Tak som vymenil všetky kondenzátory v zdroji nepomohlo vydržalo vyše jednej hodiny.Teraz som nahral nové Fw ale len cez USB ,lebo nemám kábel!Tak uvidím nechal som ho bežať sem tam zakockuje a vypadol zvuk cez HDMI asi po20min.tak som dal cez scart atam dotiaľ ide nejakých 45min.Atie kondenzátory v zdroji neboli nafúknuté ale som ich vymenil všetky 8.kusov.
Sk115
 
 
 
Ano da sa tto opravir, ale da sa to nahradir aj  
21.06.2015 11:42 • ® loop12
Ano da sa tto opravir, ale da sa to nahradir aj nejakym inym prijmacom, ste keby si nam napisal aj vzuzitie ci len s kartou alebo aj na niec ine
 
 
 
Já bych to řešil tak ,že bych vyměnil kondenzátory  
21.06.2015 09:54 • ® lubos
Já bych to řešil tak ,že bych vyměnil kondenzátory ve zdroji. Můžou být i nafouklé.Nebo bych to svěřil někomu kdo se tim zabývá. Nový přijímač stojí kolem 1600-1800kč. Dnes seženeš za tu cenu lepší.Ale za pokus to stojí.
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist