Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 16:52:33 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
AB CryptoBox 652HD Combo - mám problém nastavením  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.06.2016 21:10 • ® edushoBB
Prosím o pomoc s nastavením prijímača. Vypisuje mi, že mám slabý signál a nejde mi obraz. Iný prijímač (Opensat 3000)mi však s tou istou parabolou a konvertormi ide. Vopred ďakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
@loop12  
11.07.2016 20:38 • ® edushoBB
Tak poraď nejaký skutočne technicky vyspelý a dobrý prijímač, ktorý je "Mercedesom medzi Trabantmi"... :)
 
 
 
@lubos  
11.07.2016 20:34 • ® edushoBB
Tú fintu s foťákom poznám aj ja, nie je to v tom. Vyzerá to skôr na softvérový problém. Jedná sa o fungel nový prijímač aj diaľkový ovládač.
 
 
 
@loop12  
11.07.2016 20:31 • ® edushoBB
Vďaka za reakciu. Prijímač som dostal na otestovanie, keďže môj pôvodný Opensat nemal MPG4. Mal slušný obraz a dynamika zvuku bola vynikajúca, po pripojení na audio vežu som mal doma slušnú akustiku. Majiteľ predajne mi vyšiel v ústrety a dal mi otestovať GoSat gs7060hdi a Ineos in 3. Bol som z oboch znechutený, hlavne z toho prvého. Obraz sa nedal vyladiť, zvuk tupý, nedynamický. Tak som si zobral na skúšku Cryptobox HD652Combo, ktorý je obrazovo aj zvukovo OK, chýbajú mu však audio výstupy CINCH, výrobca zabudol, že niekto chce aj iný zvuk, než plechový zvuk televízora. Začínal som so satelitnou technikou v r. 1992 (prijímač NOKIA D 2200 D2MAC,dvojpásmový konvertor FUBA, parabola EXASAT 120cm...). Mám pocit, že ponuka je na úrovni "priemeru", výrobcovia ponúkajú len "štandardné hračky". Náročnejší klient ich zrejme nezaujíma. Alebo sa mýlim? Vie niekto poradiť aj luxusnejší a ozaj kvalitný prijímač?
 
 
 
Stretpl som sa s tymto uz niekedy sa rozbejne ale  
10.07.2016 20:55 • ® loop12
Stretpl som sa s tymto uz niekedy sa rozbehne ale vrelo doporucujem zreklammovat.Ale ty si si ho kupil alebo ti to niekdo poradil, jesto aj lepsie a apolahlivejsie prijmace z tejto kategorie.
 
 
 
Máš mobyla? máš v něm foták?To jestli ti funguje  
06.07.2016 13:49 • ® lubos
Máš mobyla? máš v něm foták?To jestli ti funguje dálkové ovládání zjistíš když ten foták zapneš a do fotáku posvítíš tím dálkáčem .tímto postupem si vyzkoušej tlačítka.jinak baterky nebo rozebrat ovladač a vyčistit.Může být i studený spoj u vysílací diody . Dej správu jak si dopadl.pro zajímavost.
 
 
 
AB Cryptobox 652HD Combo - nereaguje  
05.07.2016 19:32 • ® edushoBB
Problém s nastavením sa mi podarilo vyriešiť, avšak prijímač má problém s komunikáciou s diaľkovým ovládačom. Na stlačenie ktoréhokoľvek tlačidla diaľkového ovládača, prijímač proste nereaguje. Po niekoľkonásobnom stláčaní tlačidiel, potom odrazu zareaguje a podarí sa zadať niekedy 3-4 a niekedy aj 7-8 povelov. Potom znova zamrzne a zostáva len ťukanie do tlačidiel do nekonečna... takto to ide dookola. Poradí niekto s problémom?
Vyzerá to, že je to riadny nepodarok na trhu...
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist