Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 22:28:12 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Úrad pre SAT TV dohľad nerieši jeden a druhý Skylinku bizarný prípad...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.08.2018 08:58 • ® arsat84
Poradca SAT TV dohľadu tvrdí, že uvedené prípady nespadajú do pôsobnosti úradu. Myslí si, že takáto bizarnosť je skôr na zlosť a vidí v tom len špekuláciu a nedbalosť. V 1. prípade sa TOP predajca Skylinku žiadajúc o anonymitu rozohnil, že obyčajný netoppredajca klame a zavádza verejnosť. Reklamnými tabuľami ľuďom oznamuje, že najlepšími cenami iba on jediný disponuje. Poradca sa sťažovateľa toppredajcu pýta, prečo z titulu svojho postavenia si nižšie nespratného kolegu na koberček, prípadne súd nepozýva. Nemusí by byť súd ihneď štátny, mal by to riešiť Skylink samotný ako súd interný. A predstavte si, ten topredajca je tak slovensky zlatý, že od bojazlivosti aj rozum tratí. Komu sa má vraj sťažovať, keď aj za tých pár eur je rád, že môže ešte prežívať. V 2. prípade je bizarnosť skôr už iba o zdravom rozume sťažovateľa starosť. Fanúšik SAT TV sa sťažuje, ako oficiálny portál verejnosť o Skylinku informuje a cituje...Musím říci, že mě tato informace docela zarazila. Poslední dobou se o Skylink otírá kde kdo, to je konec konců vidět po celém internetu I samotný satelitní operátor Skylink byl překvapen, jak někdo může šířit takové bláboly...
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
@igorNews  
12.08.2018 09:01 • ® arsat84
Igorko, mám super nápad, len mám obavu, že by to bol svetový trhák. Založiť SAT TV IgorNews, to by bol unikátny svetový kus. Lenže to by bola aj celosvetová mela. Redaktor Igor by heslo razil, čo sa mu prisnilo, to som aj zažil...
 
 
 
@arsat84  
11.08.2018 00:55 • igor
"Mám milión aj nápadov a potrebujem odvážnych poradcov."
Este ti nedoslo za tie mesiace, ze poradcovia tvojho kalibru sa tu nevyskytuju?
Uz niekolko rokov sa pohybujes v kruhu a riesis tie iste problemy, ktore sa ti nedari uspokojivo vyriesit a nenachadzas podobne zmyslajucich suputnikov. Dostavuje sa frustracia, stihomam a odtrhnutie od reality. To ti nezavidim, ale da sa to vyriesit. Co na to tvoj satguru? Alebo si sa nim vyhlasil sam?
Podle hesla: Dejte mi lidi, ja to udelam! :)
 
 
 
@zagrapan  
10.08.2018 17:15 • ® arsat84
Mám milión aj nápadov a potrebujem odvážnych poradcov. Povedz, ako pretaviť najlepšie nápady, aby sa z nich stali ako zo zázračného Serpa úspešné prípady...
 
 
 
staroba je staroba a luterán sa po nociach  
10.08.2018 16:06 • ® kompresor
staroba je staroba a luterán sa po nociach rozpráva sám zo sebou.
po slovensky:
začalo mu jebať.
 
 
 
a dobře víš co s nimi  
10.08.2018 15:41 • ® zagrapan
a dobře víš co s nimi
 
 
 
miliony máš od Skylinku  
10.08.2018 15:40 • ® zagrapan
miliony máš od Skylinku
 
 
 
@zagrapan  
10.08.2018 15:00 • ® arsat84
A keby len to, mám aj iné terno. Cez vlastnú stanicu ovládam nejednu družicu. Vyšlem signál mišmaš tam a potom už len čakám. Vznikne zmätok na družici a personál šalie na nemohúcnej stanici. Vtedy pošlem ponuku, odstránim im paniku. A keď prídu melóny, odblokujem kanálom zábrany. Všetko len jednu chybu má, neviem, čo urobiť s miliónama...
 
 
 
předpokládal jsem to  
10.08.2018 14:45 • ® zagrapan
předpokládal jsem to
 
 
 
@zagrapan  
10.08.2018 14:19 • ® arsat84
Samozrejme, že to priamo nepriznám, že od Skylinku niečo mám. Tých 10 centov, to je podcenenie, našťastie mám viacnásobné ocenenie. No a Serpo, to je super bonus, nebudem Ti sumu vešať na nos. Ja len dúfam veľmi stále, že bude stúpať neustále. A Ty sakra uznaj sám, nie je dôležitý krám. Dôležité je len jedno, mesačne mať minimálne zopár tisíc euro. A keď príde milión, poradíš mi ako z toho von...
 
 
 
Píšeš nesmysly. Začínám si myslet, že jsi sám  
10.08.2018 13:59 • ® zagrapan
Píšeš nesmysly. Začínám si myslet, že jsi sám Skylinkem velmi dobře placený. Protože, to co píšeš jako "kritiku" je směšné. Zřejmě jsi se s nima dohodl na slušném "držhubném" a tyto bláboly píšeš jen aby se neřeklo. No co, peníze nesmrdí, že? A potom si lidi tady stěžují, že se zvedá serpo. No musí, když se z toho platí lidi jako ty! To, že máš minimálně 10centů z každé karty v systému je jasné!
 
 
 
@zagrapan  
10.08.2018 13:03 • ® arsat84
Prečo nálepkuješ a nadávaš, veď sa tým iba sám podvádzaš. Nie som Luterán, mohol by som byť, ale ja som Katolík. Ale zasa, priznať si chybu je ľudské, pokiaľ to pomôže Tebe i Tvojej Lucke. A preto Ťa pekne pozdravujem a opravujem. Nemusí to byť súd ihneď štátny, mal by to riešiť Skylink samotný ako súd interný...Pravda, otázne je, či tzv. Skylink niečo také riskuje...
 
 
 
tak jsem si to musel několikrát přečíst, protože  
10.08.2018 12:31 • ® zagrapan
tak jsem si to musel několikrát přečíst, protože je to napsané dost nepochopitelně. Ale hlavně, že je to ve verších, doporučuji příště radši přispívat na web veršovánky.cz nebo tak něco. No a jestli jsem to teda správně pochopil, tak takové kraviny opravdu žádný úřad řešit nebude, protože by těm lidem z toho hráblo, zabývat se tímto. Pán Luterán, jsem z tebe zklamaný. Čekám od tebe větší kritiku Skylinku, dlouhé roky ti to tak krásně šlo a teď takový odpad! Očekávám od tebe aspoň jedno nové, pořádně kritické vlákno na Skylink každý den a ne tyto bláboly, dej se chlape dokupy!
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist