Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 18:33:09 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Film Europe HD - Prečo opakuje tie,iste filmy do okolo?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.02.2019 08:44 • ® Zetor25
Ahojte, nám Kanál Film Europe HD od balíka Multi, a minulé som pozeral Francúzsky film Minister. Film bol docela dobrý, ale prečo ho opakujú sto krát za mesiac to nechápem.Ešte sa chcem opýtať má zmysel taký to kanál na Slovensku a v Česku?, Že sa tu vysielajú filmy v rôznych jazykoch?, Filmy mam najradšej v Talianskom jazyku na Film Europe HD.Len není tam napísané že z akej krajiny je daný film.A B2Can HD bude vysielať kedy 24 hodin denne???, Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Zetor25. :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 14   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
odpoved  
09.02.2019 10:03 • ® twoooo
mas na hyperbole
 
 
 
twoooo  
08.02.2019 21:10 • ® Zetor25
Mám ešte jednu otázku na družici Hot Bird (13,0,E 11,296 H 27,500) sa údajne objavil kanál z Azerbajdžánu AzTV, je to tomu tak?,Dávajú tam utorky a stredy Ligu Majstrov?, Alebo je to už minulosťou lebo podľa tety Wikipédie pre Azerbajdžan má práva na Ligu Majstrov práve AzTV,len neviem či je to Pravda.Môžeš potvrdiť informáciu po prípade dať aj fotku z vysielania AzTV, ja to budem ladiť až v pondelok lebo cez víkend nebude na to čas.Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Zetor25, prajem Ti pekný víkend,lovu zdar :)
 
 
 
kompresor aj matt to uz asi zabalili, vyzera ze tu  
08.02.2019 16:07 • ® twoooo
kompresor aj matt to uz asi zabalili, vyzera ze tu ostanete dvaja... :D
 
 
 
A kde je kompresor?, Poprosím nereagovali ste na  
07.02.2019 19:15 • ® Zetor25
A kde je kompresor?, Poprosím nereagovali ste na tému ale hádať sa tu viete, veľmi zaujímava taktika :bad:
 
 
 
@matt33  
07.02.2019 18:45 • ® twoooo
skludni sa . ;) Moj prispevok bol obnoveny aj ked nemusel byt.
 
 
 
@matt33  
07.02.2019 18:36 • Správca
Dovod zmazania najdete v mojej reakcii na "kompresor" dna 20.01.2019 o 22:00 v https://www.satcentrum.com/forum/?p=show&code=23473
 
 
 
ako vidím tu sa to maže jedna radosť tak mážem aj  
07.02.2019 18:07 • ® matt33
ako vidím tu sa to maže jedna radosť tak mážem aj svoju registráciu
 
 
 
twoooo  
07.02.2019 16:49 • ® Zetor25
Prečo by som mal nahradiť Arsat84?, tak tomu nerozumiem.Vieš ja rad vymýšľam nové témy, len aby tu nebola nuda 💤, Pýtal som na Film Europe HD, a B2Can HD, tak čo je na tom?, Veď pozeráš aj ty tie kanály?, Alebo sa mýlim???,To mám tu dávať správy o počasí??,Alebo o CCCAM?,To by si chcel???.Neboj sa ja som Luterana nahradil on odišiel sám z tohto fóra
:(
 
 
 
Nemáte niekedy v niečom celkom jasno?  
07.02.2019 16:36 • Správca
Viete, ako sa o odvážnych hovorí - má otázku a neváha ju použiť. Vás neomína niekedy nejaká, hoci aj malá nejasnosť?
 
 
 
Ja netvrdim ze moj prispevok je vykvet mudrosti,  
07.02.2019 16:27 • ® twoooo
Ja netvrdim ze moj prispevok je vykvet mudrosti, je to rovnaka sprostost ako aj tato tema.
Odisiel odtialto Luteranko a nahradil ho Zetorko...
A zalozenie temy? Kedze je navstevnost aka je neviem co by sem ludi pritiahlo.Ale zakladat tu temy "o pocasi" asi nema velky vyznam.
 
 
 
Milý twoooo  
07.02.2019 14:09 • Správca
Len pre zaujímavosť som váš hrdý príspevok s nemerateľnou pridanou hodnotou pre nás všetkých vrátil. Máte pocit, že z neho ide múdrosť? Alebo užitočnosť? Koho, okrem vás tá kritika ešte obohatila? Založili ste tu vy niekedy nejakú tému, na ktorú sa normálne diskutovalo? Ste takého schopný? Či len druhých kritizovať?
 
 
 
moderator  
07.02.2019 12:51 • ® twoooo
ked uz mazete tak ste mohli rovno vymazat aj temu. :bad:
 
 
 
Ked sa logickyy zamyslime, preco asi opakuju?  
07.02.2019 09:20 • ® twoooo
Ked sa logickyy zamyslime, preco asi opakuju? Preco slovenske radia hraju tie iste sracky dookola?
A preco tu jeden pubertalny uzivatel dokola zaklada stale inteligentnejsie temy?
 
 
Celkový počet reakcí: 14 / zobrazují se: 1 ... 13

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist