Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 09:48:46 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Ide Vám kanál ERT Sports HD na 39,0,E??  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.02.2019 12:25 • ® Zetor25
Ide vám tento nový športový kanál z,Grécka a celá ERT z 39,0,E???
Hellas Sat 3 (39°E), freq. 12,223 GHz, pol. H, SR 13381, FEC 3/4, DVB-S2/QPSK, CAS BISS,že vraj to ide v EMU?, Je to tomu tak, monetálne nemám signál na tejto frekvencii 12,223 H 13,381, je potrebná väčšia parabola, ostatné tp.na 39,0,E idú v pohode len tento jeden nechytim, Idú v klasickej NDS ako kedysi SVT že keď to naladim tak to ide?, Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Zetor25. :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 29   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
traktore  
16.03.2019 11:49 • ® major13
EPT sports HD v poho slape aj na malu prijmovu antenu maximum E-85...
 
 
 
Mily spravca.  
17.02.2019 13:46 • ® Twigit
[i]Posledný pozdrav od Wardera, ponechávam ho tu ako jeho vizitku a zároveň odpoveď kritikom občasného prečistenia ("cenzúry"):[/i]

Tak ja som hulvat zato ze nejaky multinickovi skrachovany k.kot ma nazyva h....om a kedze ty si priposrany drzal picu tak ja som mu v jeho style odpovedal ? Tak nato mozes zabudnut ty porusena osobnost, kazdy dostane odomna len to co si zasluzi.
Takze buzeranti, moja poklona a vedzte ze Warder vas sleduje. A teraz ma mozete poosierat.:D :D :D
 
 
 
@ Warder  
17.02.2019 12:16 • Správca
Warder dostal na tomto fóre doživotný ban a jeho príspevky boli prečistené. Jeho opakované hulvátstvo vyzerá skôr na diagnózu poruchy osobnosti než dočasnú indispozíciu, takže s nápravou nepočítame. Ďakujeme za upozornenia aj od ostatných.
 
 
 
@Warder  
16.02.2019 18:19 • ® ku.ba
Boha jeho, jak může beztrestně takové hloupé HOV.ADO Warder tady přispívat. Omlouvám se za slovník, ale tohle fakt nemá obdoby. Že tě máma raději nespolkla.
 
 
 
nevím kdo a který dostal na vedlejším foru po  
16.02.2019 07:33 • ® fekete
ale ty si si tam udělal za cca 2 měsíce takovou autoritu že jsi MUSEL díky nevoli celého fora skončit,takový si byl megaadmin spíše megav... tam ti to xy lidí napsalo co jsi zač a nikdo ti to neodpáře
pčečti si to po sobě co píšeš několikrát a pár vulgarizmů tam uvidíš.
já zapomněl-civilizace tam k vám nedorazila a hnůj ti kouká z bot. :D
hovk a hlavně konec.
Válku s volem nelze vyhrát
 
 
 
@fekete  
15.02.2019 22:18 • ® major13
načo mudruješ...však sociopat oneeeee ide maximálne sám za sebouu v podobe rôznych multinick name. Warder má pravdu! Nakoľko oneeeee používa množstvo ukradnute podobných nick name, pretože aj trebárs tunajší nick "kompresor" ukradol a snažil sa vydávať za nick bohus31. Pretože práve bohus31, má youtube kanál kompersor4...Inak sociopat oneeeee, twoooo a.i. je poľutovania hodná osoba! Pretože sa tu nedávno chválil tzv. svojou fotkou gulečníku, ktorú iba a len ukradol z web site parabola.cz...
 
 
 
indulona opět předvedla výkon  
15.02.2019 20:29 • ® fekete
;( :bad: a opět "správca" dělá mrtvého brouka-akorát kecy a skutek utek.
Pane "správca" tento megaadmin by za toto na jiném foru by už dávno letěl že by se nestačil divit-tady vulgaritou jenom hýří.
Zrušte pravidla-jsou k ničemu či zase???? bude upozornění pokolikáté?? :bad: :mad:
Válku s volem nelze vyhrát
 
 
 
kedze sa tu veselo maze tak odchadzam za  
15.02.2019 16:50 • ® twoooo
kedze sa tu veselo maze tak odchadzam za kompresorom a matom... :bad:

A mozete debatovat pubertalny unudeny panic s prihriatym exmoderatorom :D :D :D
 
 
 
www.goal.com/it/notizie/champions-league-in-chiaro  
15.02.2019 11:33 • ® Warder
Napriklad pozri na
www.goal.com/it/notizie/champions-league-in-chiaro-le-partite-trasmesse-dalla-rai/88oqaidus7k1snlvj6nedfy4
Nosce te ipsum.
 
 
 
Dáva Rai 1 Ligu Majstrov FTA na 13,0,E v SD  
14.02.2019 15:17 • ® Zetor25
Dáva Rai 1 Ligu Majstrov FTA na 13,0,E v SD kvalite?, Za odpoveď vopred ďakujem, Lebo ak áno tak Rai Uno v SD mám uložené na pozícii (0220/0585). :)
 
 
 
twoooo  
13.02.2019 21:34 • ® Zetor25
Ja som sa slušne opýtal na Telekom Srbija a :bad: ty si si do mňa rypol.Tak kto začal??? ;(
 
 
 
ty si zacal...  
13.02.2019 18:15 • ® twoooo
ty si zacal...
 
 
 
Si robíš zo mňa srandu že??,Ako si sa sním mohol  
13.02.2019 18:04 • ® Zetor25
Si robíš zo mňa srandu že??,Ako si sa sním mohol rozprávať keď on je zo Srbska, a ty zo Slovenska tak to nechápem, Čakal som že dajú niečo free ako ochutnávku ale asi to reálne nebude. :o :eek:
 
 
 
Ano dneska sme kecali pri cigaretke s riaditelom a  
13.02.2019 17:34 • ® twoooo
Ano dneska sme kecali pri cigaretke s riaditelom a slubil ze niektore programy ti pusti.
 
 
 
Trochu odbočím od témy, cxhem sa opýtať že či  
13.02.2019 16:15 • ® Zetor25
Trochu odbočím od témy, chcem sa opýtať že či neplánuje Telekom Srbija na satelite 23,5,E spustiť nejaké nové FTA stanice z Balkánu??, Budú tam aj Chorvátske programy?, Lebo že vraj tam malo byť cca 30 programov FTA je tam iba 1 FTA, Čakal som že tam dajú FTA aj BBC World Europe, Al Jazeera, France 24 English, EuroNews, RT a CNN UK a Sky News ale čo už. :bad:
 
 
 
@Warder  
12.02.2019 21:58 • ® ku.ba
Tak vy-idím, že nás poučuje fakt inteligent. :D :D :D :bad:
 
 
 
Vsetky tie tvoje azerbajdzanske kanaly su FTA, to  
12.02.2019 16:02 • ® Warder
Vsetky tie tvoje azerbajdzanske kanaly su FTA, to co vydis na Ictimai je len info, ze je k nemu pripojeny aj BISS.
Nosce te ipsum.
 
 
 
Nejakým zázrakom mi ide ITV na 13,0,E kód je BISS,  
12.02.2019 15:44 • ® Zetor25
Nejakým zázrakom mi ide ITV na 13,0,E kód je BISS, naladil som to spolu s AZTV a Xezer (Divadlo),A ten ITV-ictimai TV z Azerbajdžánu ide aj bez kľúčov ako je to Možné?, Žeby bol systém BISS už prelomeny úplne????, Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Zetor25
 
 
 
špagetoviny  
12.02.2019 11:43 • ® twoooo
na prvej strane hyperboly. :D ale rypu do neho aj tak :good:
 
 
 
Na 90 cm by si to mal chytit bez problemov  
11.02.2019 18:02 • ® Radko3003
Na 90 cm by si to mal chytit bez problemov
 
 
Celkový počet reakcí: 29 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist