Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 10:33:24 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Idú vám kanály od HRT na 16,0,E?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.02.2019 12:36 • ® Zetor25
Ahojte lovci, vie mi niekto tu poradiť?, Kedysi mi šli Chorvátske programy HRT 1 HD,HRT 4 HD, HRT International z 16,0,E pohode a kedysi to bol umňa asi najhorší tp.(10,720 H 27.500), Teraz signál dosť kolíše a kostičkuje aj obraz bol pred rokom docela dosť dobrý do nedávna som tam mal signál cca 90 % a 75 % teraz je to oveľa oršie, je preladená parabola???, Rád otáčam parabolu na 16,0,E parabola 90 CM,Dá sa doladiť parabola aj cez prijímač??, Mám prijímač Optimum HDX03p.Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Zetor25.P.S sú tu ešte nejaký ľudia ktorí by vedeli aj odborne poradiť???? :eek:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Na záver  
18.02.2019 17:07 • ® Zetor25
Tak na 16,0,E ako píšete po niektorí, tak je potrebná väčšia parabola?, Mám ešte jednu parabolu 120 CM Ale tu chem nainštalovať až na jar, zvažoval som že si dáme Komplet od AntikSat a budem mat tam aj HBO HD ale najprv budem musieť kúpiť prijímač s HEVC H.265.Že vraj Komplet od AntikSat je výhodnejší ako Komplet od Skylinku?, Keď tam pridajú aj UP Network, TV WAR,tak ich možno aj zoberiem. :good:
 
 
 
Ja otáčam tiež parabolu motorom, cca už 9 rokov od  
18.02.2019 14:40 • ® Zetor25
Ja otáčam tiež parabolu motorom, cca už 9 rokov od roku 2010.Len som mal na mysli to že niekde som sa dočítal že sa to da nastaviť aj cez prijímač aby som zase nebehal hore dole z obývačky na balkón. :D
 
 
 
Idú vám kanály od HRT na 16,0,E?  
18.02.2019 14:12 • ® barancek
TP 10720 je signálovo roky dosť slabý,ale mne zatiaľ Chorváti idú aj na 80 parabole,horšie je to s 11055 ČT,signál,ktorý bol skoro totožný s Chorvátmi asi 40 % je už vyše mesiaca nulový.Druhú parabolu mám 105 a tam je všetko v pohode.Neviem ako Ty,ale ja točím motorom už 20 rokov :)
 
 
 
Asi som mal napísať že sa obraz zasekáva.Ale asi  
18.02.2019 13:40 • ® Zetor25
Asi som mal napísať že sa obraz zasekáva.Ale asi nerozumieš mojej reči??, A ospravedlňujem sa aj z tie chyby píšem cez mobil tak mi slová ukladá automaticky. ;( :bad:
 
 
 
"kostičkuje aj obraz" to je akože čo?  
18.02.2019 12:38 • ® tentok
"kostičkuje aj obraz" to je akože čo?
Gulečník s ibuprofenom.
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist