Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 21:13:15 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
vrána k vráně sedá  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.03.2019 23:24 • ® hyundai003
A NEBO kdo chce s vlky býti musí s nimi víti- koho chleba jíš toho písen zpívej atd. klidně se zastávejte DROBEČKA s paraboly který je protekční spratek a kvůli jeho napadání uživatelů paraboly spousta uživatelů byla hozena na black list...je to šmejd ,který si myslí,že mu vše projde ale to se plete KLIDNĚ TO ZASE SMAžTE,ale pak se nedivte,že vám ubývají diskutující....kdo měl problém s tímto šmejdem nebojte se a přispějte do diskuse :D dík o propojení paraboly a vašeho fora není pochyb ,ale jste to vy kdo na to doplácí par. bola je populárnější a vy jim jen bonzujete a krejete záda... zkuste se oddělit a sta :good: nte se jedničkou.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 11   ¤

LOCKED

Téma uzavřeno,
k tomuto tématu již není možno přidávat příspěvky.


Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Správca  
20.03.2019 20:00 • ® hyundai003
Nedovedu si představit jak by měl vypadat správný příspěvek k veci takže navrhuji téma zamknou,nebo smazat .
 
 
 
@hyundai003  
20.03.2019 11:34 • Správca
Este 1 komentar od veci a ban. Toto tu naozaj nikoho nezaujima.
 
 
 
hyundai003 al Sat-amater  
20.03.2019 09:08 • ® Zetor25
Takže sa som kvôli tomu najhorší že Teba vyhodili z iného webu?, Veď si chel aby som dal fotku svojej karty a ako to dopadlo?, Síce som nevedel ako prelepiť čísla na karte ale tak čo už aspoň som sa poučil do budúcna že nemám dávať karty na Internet, potom som si to išiel odsedieť a ja za to fakt nemôžem že ty sa necháš zapájať do debaty ktorá vôbec nemá zmysel, takže ja som Ťa na Blacklist nedostal tak ma bez dôkazov neobviňuj, toľko k tomu, sám si sa dostal na Blacklist a čo tak si vytvoriť tam nový nick?, Nech je aspoň zábava Benderovec už tém skončil lebo sa tam do všetkých len navažal. :bad: Aké blbé kecy?, To sa nemôžem ani slobodne vyjadrovať? Vieš ja vystupujem všade pod jedným nickom a ešte som sa ani raz nikomu nevyhražal tak ako ty mne teraz. :bad:
 
 
 
Zetor25  
20.03.2019 01:40 • ® hyundai003
Ty jsi ten SOMÁR,kvůli kterému mě vyhodili....snažil jsem se TI poradit a ten blbeček se do nás začal navážet a já se neudržel a napsal mu to od plic.Takže drž zobák a nes... se do mě !!!! :mad: Kdyby jsi mě přišel pod ruku tak tě ani ten nejlepší servis nezachrání za Ty tvoje blbé kecy bych použil švajc a palicy a spravil bych ti fasádu a pak by tě opravil jen kovošrot a hutě . :D
 
 
 
hyundai003  
19.03.2019 14:41 • ® ku.ba
V podstatě máš pravdu a vidím to podobně. Ale buď nad věcí. Nemá smysl se takovými věcmi zaobírat, zvláště né tady. Šikovně se zaregistruj znova a můžeš číst i pod články.
Byl bych raději, kdyby se tu probírala sat. technika, místo plakání o konkurenčním webu.
 
 
 
Hyundai3003  
19.03.2019 14:02 • ® Zetor25
Ty musíš byť posadnutý tím riadne posadnutý, rob niečo užitočné anie nejaké somariny tu si na SAT fóre a nie u psychiatra.Zober si prášky možno ťa to upokojí. :bad: ;(
 
 
 
@Správca  
19.03.2019 13:53 • ® Zetor25
Škoda sa nad ním rozčuľuješ aj tak bude len rýpať, mám pocit že Hyundai by mal ísť do servisu lebo zjavne sa mu vybija batéria aby potom mohol normálne naštartovať. :)
 
 
 
@hyundai003  
19.03.2019 11:05 • Správca
Co to tady melete? Dajte sa trochu dokopy, prestante sa zaoberat Parabolou, gulecnikmi a inymi nezmyslami a mozete normalne diskutovat o SAT. Inak tu nie ste nikomu a nicomu platny.

Uvedomte si, ze pre nas je lepsia cista stranka a utlmena diskusia, nez taketo exhalaty. Tu ste na satelitnom fore, nie u psychologa.
 
 
 
SNAD TO NESMAŽETE  
19.03.2019 00:41 • ® hyundai003
a připojí se další a téma neskončí u GULEČNÍKU !!! :D
 
 
 
PRO admina  
19.03.2019 00:29 • ® hyundai003
SNAD to zde vydrží a budou se k tomu moct vyjádřit i ostatní lidi kterým bylo na parabole bezdůvodně ublíženo samozřejmě to má i návaznost na moje předchozí téma Nezájem o diskusi ....POKUD se na něco na fóru ptáte a jste ponižovánI místními protekčními spratky tak se naštvete a víckrát na to fórum nelezete ATD.
 
 
 
V celku o nic nejde  
19.03.2019 00:02 • ® hyundai003
JDE jen o VELKOU NESPRAVEDLNOST !!! Již mě nebaví bojovat s protekčními blbci a nemíním se na parabole nijak angažovat jen jsem si chtěl přečíst nejaké diskuse pod články i když vím že jeden příspěvek s padesáti může být nějak užitečný jinak je to o ničem a ztráta času :D
 
 
Celkový počet reakcí: 11 / zobrazují se: 1 ... 11

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist