Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 14:59:14 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Windows 10.Trochu jiná mísa.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.04.2019 20:58 • ® lubos
Čas od času každý půlrok se nám snaží Microsoft vnutit aktualizaci funkcí jedná se o vylepšení verze která po instalaci nechodí správně má neodladěné chyby.Pkud už nechcete nikdy dostávat aktualizace stáhněte si na Stahuj.cz WUMgr.Malý prográmek spustitelný z flasch disku. Nemusí se instalovat.Dokáže vypnout Windows update.Musíte si nainstalovat jiný antivirák tento ve windows10 už nebude aktualizovaný.Comodo má všechny ochrany a je zadarmo.Záplaty programů dostávám přes Advanced system care takzvané opravy děr.Vím ,že to sem nepatří ,ale počítač ,aby jsme se sem dostali potřebujem mít funkční a hlavně spolehlivý.At se daří. :) :good:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Jedna dobrá zpráva pro Administrátora windows  
19.04.2019 09:32 • ® lubos
Jedna dobrá zpráva pro Administrátora windows půjde odložit 7 dní. :bad:
 
 
 
Zetore už jsem psal ,že je to pouze pro w.10 .A  
17.04.2019 11:38 • ® lubos
Zetore už jsem psal ,že je to pouze pro w.10 .A MÁM TO VYZKOUŠENÝ NAINSTALOVANÝ A JE TO FUNKČNÍ.
 
 
 
@Lubos  
17.04.2019 09:21 • ® Zetor25
Dávaj si pozor čo do PC inštaluješ ja som si tiež chcel stiahnuť nejaký program do PC a padla mi potom Grafika lebo to nešlo na môj Windows 7 (64 BIT), Čiže treba pozerať aj to že aký Windows to podporí to isté som mal s Farming Simulator 2015 chcel som ju na Windows XP ale síce to nainštalovalo ale neopustilo to, potom mi padla grafika.Ale teraz mam Windows 7 a ide celkom dobre.Bez problémov. :)
 
 
 
Rád bych ještě dodal:Jarní aktualizace bude opět  
16.04.2019 22:11 • ® lubos
Rád bych ještě dodal:Jarní aktualizace bude opět plná chyb maj nás jak pokusný králíky.Já mám chodící verzi 1703 a opravdu o novější nestojim.
 
 
 
To odložení je možné i dnes ,ale pořád tě budou  
16.04.2019 22:04 • ® lubos
To odložení je možné i dnes ,ale pořád tě budou otravovat-Případně ti to spustí sami.Já ted mluvim za sebe.Mám to naistalované a funguje to dobře.Jelikož Microsoft neumožní si vybrat co chci a nebo nechci jako u w.7 w8. kde to šlo.Pro to jsem se chtěl podělit a svou zkušenost nabídnout více lidem.Každý o tomto prográmku pár KB neví.Jinak já to nikomu nenutim.Přeji dobrou noc.Luboš :good:
 
 
 
Načo riskovať s neznámym programom?  
16.04.2019 21:34 • spravca
Načo riskovať s neznámym programom?

Jarní verze Windows 10 konečně umožní odložit aktualizace

https://www.zive.cz/clanky/jarni-verze-windows-10-ma-nove-jmeno-a-konecne-umozni-odlozit-aktualizace/sc-3-a-197939/
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist