Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 01:43:35 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Skylink live  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.04.2019 10:20 • ® pepinojaninka
Da sa televizor Finlux 50-FFA-5160 pripojit k Skylink live cez internet. Prosim o radu. Dakujem JB
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 29   ¤

LOCKED

Téma uzavřeno,
k tomuto tématu již není možno přidávat příspěvky.


Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
@milanmin  
27.04.2019 18:22 • ® zagrapan
taky se divím. Asi nějaká chyba serveru. Luterán v tom ovšem určitě uvidí nějakou konspiraci prodejců Skylinku :D
 
 
 
@pepinojaninka  
27.04.2019 17:58 • ® milanmin
Teší ma, že sa ti to podarilo sprevádzkovať. :good: (Myslel som, že reagovať sa nedá, keď téma je uzavrená)
 
 
 
@pepinojaninka  
27.04.2019 16:50 • ® zagrapan
Negativní příspěvky tady píše Ján Luterán alias arsat84, zapšklý důchodce, kterého vyhazují z více webů a on se tím ještě většinou chlubí. Doufám, že zdejší správce ho taky už bude mít brzy plné zuby a zabanuje ho i tady. Sebereflexe, kterou správce níže navrhoval je u něj nepravděpodobná.
 
 
 
@milanmin  
27.04.2019 11:48 • ® pepinojaninka
Prosil som o radu ci sa da k k Finluxu 50-FFA 5160 kupeny v r.2018 pripojit Skylink live. Viem ze Finlux vyraba turecka firma Vestel a nie finska orig.firma. Docital som sa Finlux na platforme MB130 a MB 211, ktore ma ju r.v. 2019. SKylink live mam prihlaseny od 28.4 2018. Moj Finlux ma aj internet ale pri SKylink live je znak zamky. Vy riesil som t prepojenim s inerntom kde mi Skylink live ide. Dakujem za pochopenie. Sklamalo ma dost negatyvnych ohlasou. JB
 
 
 
@arsat84  
26.04.2019 21:38 • ® milanmin
Ďakujem ti za psychoanalýzu mojej osobnosti. Som rád, že som sa o sebe niečo nové od satelitného psychoanalitika dozvedel. Ale nezabúdaj, veľa to hovorí aj o tebe. Absolútne nič si NEPOCHOPIL naozaj holé nič. To, že som sa ti ospravedlnil bolo preto, lebo NECHCEM klesnúť na tvoju úroveň. A slovo slušnosť ti nič nehovorí.(Hľadáš za tým zase niečo iné- jemnosť a ďalšie tvoje bla bla bla).
A ako niekoľkokrát predtým, znova robíš unáhlené chybné závery: Ja som asi taká citlivá duša a rojko a všetky tie keci čo si okolo toho popísal ako ty rozumný diskutér. Ale vidím, že ak s tebou niekto slušne diskutuje, vždy máš potrebu dokazovať aký si ty naj a my všetci ostatní sme proste niečo menej, ktorým je potrebné ukázať ich miesto. Rozdávaš na počkanie rady do života ale akosi nikto ti to tu nevie oceniť. Ale aj ja ti dám radu" Never judge a book by its cover.
 
 
 
@Správca  
26.04.2019 21:05 • ® arsat84
Deti moje školoupovinné, Vy ste akési neskutočne precitlivelé.

A to ešte nie je to najhoršie.

Vy nemáte absolútne žiadny zmysel pre humor.

Však sa troška preberte k životu a neplačte ako také malé detičky zo škôlky.

Správca, buď konečne chlap a drž..........slovo !
 
 
 
@milanmin  
26.04.2019 20:57 • ® arsat84
OK, pochopil som to.

Si príliš jemná empatická citlivá duša.

Neznášaš slovo krám a tiež neznášaš nadsázku.

No ale veď na tom nie je nič zlé.

Prosto krám ako krám t.j. zariadenie, jedno ako druhé.

White label, všetko ako jeden, len nalepíš iný názov a predávaš.

Ja Ti verím, že to máš strašidelne ťažké.

Tento iba na pohľad zložitý svet nie je pre Vás rojkov prechádzka ružovou záhradou.

Ale veľmi Ťa potrebujeme a preto zostaň taký, aký si
 
 
 
Ale keby tam nejaká skrytá reklama nedajbože aj  
26.04.2019 20:56 • Správca
Ale keby tam nejaká skrytá reklama nedajbože aj bola ... tak čo?
Podstatné tu na tomto fóre pre mňa je, či pýtajúci sa odchádza spokojný. Či mu to bolo užitočné.

Väčšinou však aj vďaka takým ako arsat84 odchádza nespokojný, znechutený a bez pomoci. Akoby diskusia len pre diskusiu. Kvantita na úkor kvality. Mlátenie prázdnej slamy, vyvolávanie potreby brániť sa. Keby sa v tej vate našla aspoň niekde odpoved, ale nič, len neefektívne "liečenie si" boľačiek na úkor iného.

milanmin reagoval stručne a jasne a hoci pri tom odkázal na iný web, nevadí, lebo vo výsledku to mohlo byť čitateľovi užitočné.

Horko-tažko sme sa zbavili "odpadu" z Paraboly a teraz si to tu budeme kaziť akože sofistikovanejšími "smeťami"?

Pre mňa je merítkom užitočnosti spokojnosť pýtajúceho sa.
Ak mu pomôcť neviete/nechcete, tak radšej nepíšte nič.
Pretože aj za odpoveďami tohto rýpavého typu sa dá nájsť bočný úmysel - ponížiť druhého a vyzdvihnúť seba.
 
 
 
@arsat84  
26.04.2019 20:04 • ® milanmin
Dobre, tak ti to pripomeniem - najprv robím nechutnú reklamu na krám, potom sa pýtaš či som predajca krámov a či krotiteľ majiteľov kariet Skylink, a nakoniec vyžehľujem nejaké divadielko. Naozaj som nepochopil ako z otázky o možnosti príjmu Skylink live na uvedenom TV je možné vyprodukovať toľko domýšľavých odpovedí. Naozaj sú ľudia ktorí si myslia, že odpoveďou na prosbu o radu niekomu pomôžu bez nejakých bočných úmyslov. A ten ortieľ?

význam:
ortieľ, -a muž. r. odsúdenie, odsudzujúce rozhodnutie, rozsudok, výrok, prejav, ktorým sa niekto al. niečo odsudzuje
 
 
 
@milanmin  
26.04.2019 19:41 • ® arsat84
OK a hlavne sa nenechaj znechutiť a buď aktívnejší v predkladaní a riešení reálnej problematiky TV + SAT + ŽIVOT.

Základný problém Slovákov je, že si nerozumejú.

Ja napríklad nerozumiem tomu, ako možno v debate nad niekým vyriecť ortieľ... ?
 
 
 
@arsat84  
26.04.2019 19:30 • ® milanmin
Naozaj nechcem tu osobné invektívy a ospravedlňujem sa, že som sa nechal uniesť. Myslím to naozaj úprimne. Len ma mrzelo ako rýchlo vieš nad niekym vyriecť ortieľ.
 
 
 
@milanmin  
26.04.2019 19:23 • ® arsat84
Ďakujem za ocenenie a aj prvenstva.

Málokedy sa podarí veci na prvýkrát presne vystihnúť.

Opakovať, to dokáže každý...
 
 
 
Nežiadané rady - presne to je oblasť v ktorej  
26.04.2019 18:01 • Správca
Nežiadané rady - presne to je oblasť, v ktorej arsat84 exceluje.
 
 
 
@arsat84  
26.04.2019 17:53 • ® milanmin
No vidím, že tebe to dneska ide. Prečítal som si väčšinu tvojich predchádzajúcich príspevkov. Zistil som, že namiesto odborných rád sklzávaš do osobných útokov a bezdôvodných arogantných záverov. Trošku budem osobný aj ja- k tej tvojej arogancii a podľa teba tvojej genialite v oblasti satelitnej techniky- všetko čo si napísal správcovi - PRESNE VYSTIHUJE TEBA - od prvej do poslednej vety!!!
 
 
 
@Správca  
26.04.2019 17:01 • ® arsat84
Chlapče, dám Ti jednu radu do života.

Nehraj sa na niečo, čo nie si.

Vyhodnoť si to ako cielené likvidovanie vlastnej neschopnosti.
 
 
 
Druhé upozornenie pre arsat84  
26.04.2019 15:52 • Správca
Keby sa tu dali reakcie lajkovať ako na FB, tak odo mňa máte -10 (slovom mínus desať) a milanmin, misiak a pepinojaninka +10.

A už aj mňa prestáva baviť tu čítať vaše provokácie a dusenie konštruktívnych diskusií, na aké vy, zdá sa, nemáte. Viete len napádať, podozrievať, nezmysly šíriť a provokovať. Takže ak v tom mienite pokračovať, budete zablokovaný, tentokrát na 30 dní a do tretice naveky. Trochu sebareflexie by nezaškodilo.

Myslím, že váš prázdny štýl tu už nielenže nikoho nebaví, ale začína potláčať aj zmysluplné príspevky.

Keby som mal konšpirátorské maniere, ako vy, tak to vyhodnotím ako cielené likvidovanie tohto fóra.
 
 
 
Co chcete poradit?  
26.04.2019 15:30 • Sergej
Vždyť vy nám tuto skutečnost oznamujete.
 
 
 
@misiak  
26.04.2019 14:41 • ® arsat84
Kľudne ma nálepkuj, kľudne kritizuj, pokiaľ sa ozaj vo veci vyznáš.

Myslené technicky i psychicky.

Len to celé nehraj falošne v štýle.

A ja sa s Vami už nebudem hrať, lebo arsat mi zobral lopatku...
 
 
 
Arsat trpí akymsi stihomamom, každý kto tu napíše  
26.04.2019 13:34 • ® misiak
Arsat trpí akymsi stihomamom, každý kto tu napíše je agent skylinku, predajca sat. techniky, elektroniky, alebo len naťahuje, vid. tema nižšie.
Takže sa už napr. nedozviete ako pokračujem s velkou parbolou. Zbohom.
Bohuško- nech ti je parabolická zem ľahká.
 
 
 
a nakoniec  
26.04.2019 12:20 • ® milanmin
bude vhodné aby sa ® pepinojaninka vyjadril čo s prosbou o radu sledoval. Či chce naozaj radu, alebo len preveruje informovanosť okolia.
 
 
Celkový počet reakcí: 29 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist