Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 02:06:22 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
"loop out" + "rf out"  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.12.2019 17:39 • ® karprox
Momentálně vybírám set-top-box(y), zanedlouho mne to bude čekat i u satelitního přijímače.
U některých přístrojů lze nalézt konektor označený právě
"loop out" nebo "rf out".
Chápu, že tyto konektory jsou určeny k připojení dalšího přístroje, tedy dalšího set-top-boxu, satelitního přijímače, nebo televizoru.
Tyto výstupy umožňují jednoduché využití signálu přijatého anténou a přivedeného do přístroje číslo jedna ještě i v přístroji číslo dvě.
Setkal jsem se v popisech s tím, že někdy jde o původní signál z antény, jindy jde o výstup z modulátoru, který signál po zpracování přístrojem číslo jedna posílá dál na kanálu, a ve tvaru, který je přístroj číslo dvě schopen zpracovat.
Tento případ, kdy prochází vybraný signál modulátorem je dnes spíše archaikum, které v praxi snad už vůbec nebývá nabízeno.
Přesto si nejsem zcela jist, jak mohu výše uvedené výstupy - konektory využít.
Ve specifikacích přístrojů se o nich nikdy nehovoří.
Na fotografiích zadních stěn přístrojů je zpravidla možné nalézt v případech, kdy jsou přítomny.
O útlumu signálu, o jeho velikosti jsem nikdy nenarazil ani na jedinou informaci.
Jaké jsou vaše zkušenosti, a jak si mám výše uvedené popisky konektorů vykládat.
Využíváte tyto výstupy - konektory, a s jakými výsledky?
Ještě na vysvětlenou, jde mi o to mít trvale jak pro případ zálohy v případě poruchy, tak při vyhledávání zpravodajství při důležitých událostech, ale i tehdy kdy chci mít u určitého programu stoprocentní jistotu, že nezmeškám jeho začátek, a aktuálně běžící program na jiné stanici mám vážný důvod sledovat až do poslední chvíle.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 0   ¤


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist