Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 18.04.2024 - 19:32:40 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Žeby nový Skylink pod vedením Canal +Group??? od roku 2020?.Už bolo na čase.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
27.12.2019 13:02 • ® Zetor25
Ahojte mám taký pocit že Skylink bude možno počas roka 2020 lepšia platforma ako teraz viď článok. https://000.aktuality.sk/clanok/11111/skylink-ocakavame-zmeny-v-programovej-oblasti-pomoze-nam-novy-majitel/ Dúfam že dajú aj tie kanály ktoré majú Poliaci, Canal + Sport, Canal + Film, Canal + Dokument a Planete +.Kto vie možno sa dočkáme aj Ligy Majstrov a Premier Sport HD. ;)Som optimista.Len som zvedavý či budeme otáčať na 01,0,W,13,0,E alebo to ostane na 23,5,E. :eek:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 34   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
@Misiak  
15.01.2020 15:24 • ® mjamriska
:what:
 
 
 
su veci medzi nebom a zemou, na slovensku je  
14.01.2020 12:41 • ® misiak
su veci medzi nebom a zemou, na slovensku je najlepšia strana smer-a nikto ich nevolí, auto ochcávka-každý na ňu nadáva , s futbalom to bude asi podobné :D
Bohuško- nech ti je parabolická zem ľahká.
 
 
 
@Misiak  
11.01.2020 11:30 • ® mjamriska
vacsinou o veciach ktore ma nezaujimaju sa nestaram, Premier League je najdrahsia liga, co sa tyka vysielacich prav, preco asi ??? zeby zato Misiak, ze ju nikto nesleduje ???
 
 
 
mne aj viacerým je priemer liga u zadku. športy  
09.01.2020 19:59 • ® misiak
mne aj viacerým je priemer liga u zadku. športy ktoré ma zaujmajú pozerám bud cez feedy, internet a výnimočne skylink... :D
Bohuško- nech ti je parabolická zem ľahká.
 
 
 
mjamriska  
08.01.2020 19:19 • ® Zetor25
Tak Premier League je ešte lepšia a zaujímava liga ako naša Fortuna Liga.tá má až tak neláka.Len mám obavy kto bude po roku 2022 vysielať u nás a v Európe.Premier League po Odchode Veľkej Británie z EU. :)
 
 
 
@Misiak  
08.01.2020 11:03 • ® mjamriska
Asi jedina futbalova liga ktoru pozeram je Premier League, ostatne len vynimocne
 
 
 
@misiak  
07.01.2020 10:10 • ® Zetor25
Podľa teba keď rád pozerám futbal a mám obľúbený nejaký Team z každej ligy som podľa teba t...c?Tak si pozeraj tie XXX kanály.Poznam ľudí ktorí radí pozerajú Premier League.Futbal a hokej mám futbal..Rad si ho nájdem aj FTA. :) Len škoda že nevieme čísla sledovanosti Premier Sport HD. :good:
 
 
 
@misiak  
05.01.2020 19:26 • Zetor25
Na Premier Šport HD dávajú predsa Premier League z Anglicka tu ligu pozerám síce Na TRT SPOR HD ale ten dáva iba minimum zápasov ako Premier Šport HD.Ale zas na druhej strane TRT SPOR HD má lepšiu kvalitu obrazu na 07,0,E a ani signál tam nevypadáva keď u mňa prší silný dážď.To sú tam asi jediné FTA Programy ktoré sú Voľne lebo na 07,0,E sa dá chytať len tp. S TRT programami 07,0,E 10,804 V 30,000 len skúšaj.
 
 
 
čo je na tom premier športe také úžasne aby ho  
03.01.2020 17:27 • ® misiak
čo je na tom premier športe také úžasne aby ho zaradili???
Bohuško- nech ti je parabolická zem ľahká.
 
 
 
mjamriska  
03.01.2020 16:58 • ® Zetor25
Keď Skylink dokáže zaplatiť za erotiku čo tie kanály možno nikto ani nepozerá tak by mali mať aj peniaze na Premier Sport HD.Som zvedavý kde sa vytratila tá informácia o počte zákazníkov.Kedysi si mal Skylink cez milión aktívnych kariet ale teraz ani nevieme presne koľko má zákazníkov na Slovensku. :) Ale asi menej než Slovak Telekom (Digi TV + MagioSAT). :).XXX kanály asi im nikto nepozerá.Mali by si spraviť prieskum aký mal Telekom.Keď preberal Digi TV od Rumunov.Že ktoré by chceli mať zákazníci programy v ponuke. :)
 
 
 
@Zetor25  
03.01.2020 16:37 • ® mjamriska
keby SL zaplatil, tak urcite PS dostane ;) otazne je ci ma z coho :D
 
 
 
Skylink možno bude lepší za rok  
03.01.2020 16:08 • ® Zetor25
@misiak - Možno sa dočkáš Canal + na Slovensk. Tak ti bude možno stačiť. Aj mne stačí Skylink (Zatiaľ) tak uvidím čo bude ďalej so Skylinkom. ;) ;) Ja som so Skylinkom spokojný škoda toho Premier Sport HD , že nedali pre všetky platformy.Dúfam že ho nový Skylink do ponuky aj zaradí.Alebo získa nejakú top ligu. Napríklad Bundesligu alebo La Ligu, :) Ináč rád to sledujem tie zmeny. Ale dúfam že ceny nepôjdu hore ako je to zvykom. :)
 
 
 
kapacita je ,nie su lóve . A ked ešte stále nie je  
03.01.2020 12:44 • ® misiak
kapacita je ,nie su lóve .
A ked ešte stále nie je sľubovaný zetorsat, musí nam stačiť skylink
Bohuško- nech ti je parabolická zem ľahká.
 
 
 
@Zetor  
03.01.2020 09:52 • Igor
Na Astre 23,5E nie je kapacita? Ved je tam volnych min. 10 TP. M7Group optimalizoval kapacitu a prestal medzicasom vyuzivat tusim az 3 TP.
 
 
 
rsat  
29.12.2019 15:10 • ® Zetor25
FreeSAT na 23,5,E?,Kde chcú tie programy dať čo FreeSAT na 01,0,W?na družicu 23,5,E veď M7group nemá ani na 23,5,E Astra 3B voľnú kapacitu aby tie programy z FREESAT mohli vysielať na 23,5,E. ;)
 
 
 
@Zetor25  
29.12.2019 09:09 • ® mjamriska
naskor musia byt ochotni investovat kopu penazi do nakupu prav na najlepsie sportove sutaze, pretoze Telekom momentalne vlastni viac-menej vsetky a pokial sa Telekom nerozdeli ako je to pri Premier Sport, tak SL viac-menej nema co ponuknut, maju vyhodu vo variabilnej dobe predplatneho, ale ponuka hlavne HD kanalov by mala byt hnacou silou spolocnosti, cochvila to uz bude ponuka 4k
 
 
 
Članok o ničom a 1w freesat sa stahuje v novom  
28.12.2019 22:39 • ® rsat
Članok o ničom a 1w freesat sa stahuje v novom roku na 23.5 E. ;)
 
 
 
Ja im verím  
28.12.2019 14:59 • ® Zetor25
@ Tomko - Ja som optimista.Treba veriť na zázraky že raz bude Skylink top platforma.Ale chcelo by to najprv vymeniť ľudí čo ich riadia.
@ Misiak - Ja im verím že raz bude Skylink taká platforma ako teraz majú Poliaci.Že všetko bude v HD kvalite a že budú mať aj vlastné kanály.Potom bude všetko ok.Veď sami sľubovali exkluzívny obsah?. alebo sa mýlim???? :o
 
 
 
To ako dlho si na takúto teóriu prišiel? Veď  
28.12.2019 06:25 • tomko
To ako dlho si na takúto teóriu prišiel? Veď Skylink ide dolu vodou a tebe už nič nezostáva len snívať
 
 
Celkový počet reakcí: 34 / zobrazují se: 1 ... 19

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist