Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 12:03:17 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Skylink sk  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.08.2022 10:38 • ® Rudyxx
Dobrý den mam prosbu dá se nějak sledovat sk programy tady v CZ když si to zaplatím na Slovensku? Jsem tu noví tak nevim jak to funguje 😀dekuji
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
na akej technologii, sat, iptv ?  
15.01.2023 08:55 • makovic
na akej technologii, sat, iptv ?
 
 
 
Jestli budeš mít kartu, tak jsou přijímače, které  
09.09.2022 08:54 • ® jimmy
Jestli budeš mít kartu, tak jsou přijímače, které mají 2 sloty na karty a pak není problém sledovat. Já to mám jinak, vyměnil jsem jeden ČR účet se slovákem, a ten mi dal zase jeden SK účet. Sleduji na aplikaci v TV T-Mobile Go / Magio-Go.
Jestli máš na Slovensku příbuzné a mají volný účet, tak ať ti pošlou přihlašovací údaje a máš pořešeno. pokud tedy tvoje TV má patřičné aplikace.
 
 
 
Přes satelit a Skylink Live TV ano!  
23.08.2022 00:03 • VHR
Pokud máte SK kartu Skylink anebo aktivovanou Skylink Live TV pro SK, tak lze sledovat přes satelit i přes internet slovenské stanice i v ČR a i jinde v zahraničí. SK karta ale musí být registrovaná na slovenského občana, resp. slovenskou adresu. Podívejte se na www.skylink.sk. Pokud vám ale stačí jen veřejnoprávní RTVS, a "mezinárodní" verze Markíza International, Joj Family a TA3, tak ty jsou dostupné i v nabídce pro české abonenty, viz. www.skylink.cz.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist