Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 24.04.2024 - 13:00:22 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
DIGI TV  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
23.06.2006 07:03 • kosmo
Mám službu objednanú od 9.5. 2006. Do dnešného dňa ani náznak ochoty na dodávku tejto služby.
Reklamujem to už 4. týždeň, nekompetentné odpovede stále tie isté. Dokonca so súhlasil iba s dodávkou zariadenia.
Je to absolútna neschopnosť, alebo ako tomu mám úž rozumieť? Pravdepodobne nie som sám. A toto má byť tá konkurencia!

<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
lili z BA  
26.06.2006 18:58 • lili281
ak niekto máte kontakt na dealera v BA tak pošlite na lili281@azet.sk, dík vopred. Nám určený dealer podľa lokality firma AB-sat, s.r.o. už to nerobí lebo im neplatia a na inú firmu mi na infolinke nevedeli dať kontakt????? vraj nemajú telefonne čísla na dealerov,.....dobré, nie? KeĎ nenajdem dealera tak sa im na to už asi vykašlem po 6 týždňoch čakania, tak ak viete dajte kontakt-možná aj menšia priama odmena-500Sk pri montáži.
 
 
 
digi-tv  
23.06.2006 09:24 • anonym
Aj ja som cakal mesiac, potom som isiel za kamaratom ,ktory je evidovaný ako diler. Dal mi to do ruky nahodil som to
cez loop a vecer o 11.00 mi aktivovali kartu. Musis ist osobne lebo aj kamos ma evidovaný 260 objednavok, a mesto
ma 20 000 obyvatelov.Takze cez centralu to nestihaju. Ja si myslim ze necakali ze az tolko objednavok budu mat.
Ale za tie peniaze -!!!
xsfinx
 
 
 
v kazdom vacsom meste maju dea ...  
23.06.2006 09:23 • anonym
v kazdom vacsom meste maju dealera, kde je montaz zvycajne do 2-3 dni po objednavke, maximalne tak do tyzdna...
staci vyvinut kusok ochotny a zaujmu a mali by ste to uz davno a nie tu potom vyplackavat...
neviem preco by dealer mal uprednostnovat montaze z infolinky, ked z toho ma o polovicu menej, ako ked to spravi cez seba?
 
 
 
spolutrpiteľ  
23.06.2006 09:03 • východniar
Plne s Vami súhlasím. Aj ja som naletel na ich úslužnosť. Som na tom relatívne lepšie, lebo som prihlásený iba od 17. mája. Chyba je v tom, že po registrácii už nikto nekontroluje ako to postupuje ďalej. Potom sme už v moci anonymného montážnika, ktorý sa slobodne rozhoduje či bude taký láskavý a príde nám namontovať po 3 týždňoch, alebo po troch mesiacoch. Skrátka kto má úrad má aj moc. Vyvolávanie na kontaktné číslo DIGI TV je ako keby sme vrtali dieru do vody. Oni o tom vedia, že sa tak postupuje a odporúčajú dať echo "vrchnosti", no a vrchnosť sa o to zrejme nezaujíma, veď má na to svojich ľudí.
 
 
 
Digi-tv  
23.06.2006 08:09 • Lukas21
Jam mam ten isty problem ja mam objednane uz 2 mesiace.
 
 
 
:-)  
23.06.2006 07:05 • anonym
tak sa vybodni na tu ich infolinku a najdi si dilera v okoli a si za vodou....
 
 
 
Mam to cca mesiac a suhlasim - ...  
11.01.2001 22:47 • anonym
Mam to cca mesiac a suhlasim - je to shiiit!
 
 
 
no najlespie je vybodnut sa na nich úplne  
11.01.2001 22:30 • anonym
ja fakt nechapem čo na tom DIGI TV vidíte.... tú cenu??? Tej cene to vlastne aj zodpoveda = shiiiit
ale je to každeho vec, však áno
pekný deň všetkým
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist