Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 13:48:51 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Pre Admina  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.08.2007 13:43 • poldo
to snáď nie je možné, admin mi zmazal príspevok, že by sa dal do kopy z Jaivanom a ho snáď chráni, toto už je tu choré forúm :bad: :bad: :bad: :bad:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Admine,opravdu si myslíte,že j ...  
16.08.2007 14:28 • anonym
Admine,opravdu si myslíte,že je to správně,že po takovým extempore,co zde předvedl jaivan v noci,je normální,že zde má opět přístup? Já tady pouze utrousil ( na Jaivanuvu adresu) pár sprostých slov a měl jsem na týden banán. On si může dělat co chce,kurv.t to tu jak se mu zlíbí a vy nic? Ať žije spravedlnost.Ale naštěstí existují diskuse,kde si s hova.em jménem Jaivan dokázali poradit.
 
 
 
bol naviazany na prispevok kto ...  
02.08.2007 14:30 • MaRek
bol naviazany na prispevok ktory podliehal zmazaniu, preto jeho dalsia existencia bola specatena, inak od daneho cloveka sa samorejme distancujeme :warning:
 
 
 
Nikdo se s nikym nedal do kupy ...  
02.08.2007 14:04 • ® D2MAC
Nikdo se s nikym nedal do kupy. Vas prispevek by jaivana vyprovokoval a dopadlo by to jak minule, proto admin prospevek smazal...
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist