Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 10:13:42 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Sat. zostava  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.11.2007 14:36 • ® ahe56
Aku cenovo dostupnu sat. zostavu / parabola,konvertor,motor,dig. sat. prijimac/prip. cislo softu/ s EMU / odporucate pre dlhodoby bezproblemovy chod.Dakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Moze byt aj Ilusion M 5 ? Ma 2 zabudovane citacky  
13.11.2007 23:38 • ® ahe56
Moze byt aj Ilusion M 5 ? Ma 2 zabudovane citacky kariet ? Funguju spolahlivo ?
 
 
 
Bojim sa vichrice /mame dom na kopci/ preto by som  
13.11.2007 23:12 • ® ahe56
Bojim sa vichrice /mame dom na kopci/ preto by som nerad daval velku parabolu.Myslel som ze mi niekto poradi konkretnu sat. zostavu. Chcel by som pozerat druzice Eurobird 1, Astra 3/Skylink,Cslink-karta/, Astra 1/sportove programy,klasic.hudba/, Eutelsat W2/National Geographic/, Hotbird /polske kod. programy/, Sirius/Romantika tv/, Intelsat,Thor/Digi tv,Nautik tv/, Amos, Telstar /National Geographic Wild, Zone Reality/, Hispasat. Jednoducho programy v slovenskej a v ceskej reci + sportove, klasic. hudba a prirodopisne. Dakujem.
 
 
 
Tak načo tu pýtaš rady, keď všetko vieš a všetko  
12.11.2007 20:13 • ® zargos5
Tak načo tu pýtaš rady, keď všetko vieš a všetko poznáš????? Však ty ani nevieš, čo chceš pozerať a aké družice prijímať a už píšeš o veľkosti paraboly a motore....čauko.
 
 
 
Parabola hlinikova asi 85cm.Dakujem.  
11.11.2007 16:01 • ® ahe56
Parabola hlinikova asi 85cm.Dakujem.
 
 
 
Viem ze s EMU je to vselijako. Ale myslel som  
11.11.2007 15:37 • ® ahe56
Viem ze s EMU je to vselijako. Ale myslel som hlavne na bezproblemovu a dlhodobu spolupracu motora s prijimacom : kombinaciu motor + prijimac / Pripadne jednoduchu instalaciu motora/. Dakujem. Myslim si ze dobry motor je Digipower /original od firmy Motteck/.
 
 
 
Na dlhodobý a bezproblémový chod EMU nie je žiadny  
11.11.2007 14:53 • ® zargos5
Na dlhodobý a bezproblémový chod EMU nie je žiadny prijímač. Vyjde novinka, je podpora, pol roka, rok,dva a viac nič. Tak je to s každým prijímačom. Menia sa kódovacie systémy, jedna podpora zanikne, na novom prijímači je super, potom sa vyrobí zasa nový prijímač a je nová podpora a tak dookola. Cenovo dostupné je čo? 2000.-? 5000.-? 10 000.-? Parabola min. 100cm Al, konvertor hociaký okolo 0,3dB,motor SG 2100. Prijímačov je celá rada od 1600.-Sk po 10 000.-Sk s EMU.
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist