Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 13:06:47 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
OT: nějakou dobu jsem tady nebyl přítomen...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.03.2010 21:51 • ® D2MAC
Zdravím všechny příznivce Satcentra, někteří mě znají jako zdejšího administrátora, jiní, kteří zde nalezli prostor k debatě v období, kdy jsem zde nebyl, mou osobu zřejmě znát nebudou.
Vzhledem k tomu, že jsem zde nějaký čas nebyl a v době mé poslední aktivity se nám podařilo ....... zneškodnit, ptám se tedy, jak to tu vypadá, a kam jste bez mé přítomnosti došli. Zdržuje se zde stále .......?
Všem předem díky za přízeň..
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
D2MAC  
11.03.2010 16:22 • ® par32
tie systemy nemali chybu.. :D ani ich otvaranie cez stare pcečka...to bola ta prava sranda.. :D a hujer to tu zvlada skutočne perfektne...ak ho kritizujem tak klamem... :good: skutočne si dava zaležať :good: :D
 
 
 
D2MAC  
11.03.2010 09:48 • ® D2MAC
Jsem odborník na staré zlaté analogové časy, takže dnes toho o satelitech moc nepovím. Mám rád nagru, videocrypt a eurocrypt. :)
.
Svůj nick mám rád hodně, to ano, taky je mě plný internet. :-D Ovšem ten na parabole, to já nejsem. V době, kdy jsem se tam "dobelhal" už byl můj nick obsazen.
.

Tak problémy s tazateli jsou i u nás na živě v poradně, kde jsem se usídlil jako admin. Vzhledem k tomu že tam nejsou a ani nebudou registrace (to by se poradna mohla rovnou zrušit), tak tam je hulvátství na denním pořádku. Ale samozřejmě to na celé čáře převyšují příspěvky nedostatečně popsané. To vymačkávání informací z tazatelů se někdy bez "přestřelky" neobejde. Končívá to veletočem a já si samou radostí můžu upotit prsty. :-D
.
A poslední dotaz, ne nevracím se do ringu, Hujer23 to tu zvládá. Předpokládám, že vykonává dobrou práci. Je zde evidentně čisto . Mé místo už je na živě. ;)
 
 
 
D2MAC  
11.03.2010 08:11 • ® par32
takže sa vraciaš do ringu??
 
 
 
OT: nějakou dobu jsem tady nebyl přítomen...  
11.03.2010 08:09 • ® smscz
Fakt je, že tady je to celkově jaksi normálnější. Neobjevuje se tu 4x za den stejná věc, jako třeba nedávno STV3 nebo ČT4 atd. Ve většině případů se tu reaguje k věci. Nejsou tu zbytečné posměšky, narážky a napadání. Někdy se to trošku vymkne všude, ale hold každý jsme nějaký;) Jediný problém bývá v tom, že tazatel neuvede podrobnosti a pak zbytečně dlouho trvá, než se zjistí, co je vlasně potřeba vyřešit.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
6riadkov a v nich 2krat ten isty nick....ty ho maš  
11.03.2010 07:01 • ® par32
6riadkov a v nich 2krat ten isty nick....ty ho maš asi velmi rad... :D :D
 
 
 
Stare casy  
11.03.2010 06:54 • ® porky
Mas dobry NICK zrejme si odborník... ;)
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist