Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 16.04.2024 - 23:48:27 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
pomoc zo signalem dik moc  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.04.2010 10:57 • ® cecek
Zdraim. prosím Vás može mi nekdo pomoct?????????? mam skylink, teraz sem si zehnal novy primac( skylink sem zrusil iba parabolu ma) ktery prima z thoru. Bratrancovy to doma v pohode fakci, no ja to nemozem jaksik naladit ukazuje mi to silu signalu na 83 percent ale kvalita mi skoci na 14 a ani boh skym pohnut. parabolu mam 80 a uz sem to montoval snat na vsetky svetove strany a nic. stale 14percent. jedine co my to stale chyta su samy araby. pomozete nekdoprosim moc DIIIK MOOOC
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
črep z ukrajiny buť orton 4060cx alebo orton 4100c  
03.04.2010 23:21 • ® jopo166
črep z ukrajiny buť orton 4060cx alebo orton 4100c prepni si program na ct 24 a toc 3 dni aj tri noci kim tu ct 24 nebudes mat a toc poriadne
 
 
 
Aha,tak že "čerep"z Ukrajiny,který by měl mít  
03.04.2010 18:19 • ® vojta
Aha,tak že "čerep"z Ukrajiny,který by měl mít Emu.Potěš tě pánbůh,to si užiješ legrace.Potřebuješ se podívat,jak máš v menu nastavené LNB(konvertor).potřebuješ to tak,jak jsi to měl v minulém přijmači.Pokud je to OK.tak teprve má smysl kroutit parabolou.Potřebuješ nastavit přijmač,jak to má kamarád,nejlépe,když ti s tím poradí,ale stejně,jak chcípne pštros,tak budeš mít po ptákách.To jsi měl mít před několika roky.Dle mne,přijmač bez CL slotů=vyhozené peníze. :bad: :bad:
 
 
 
benn  
02.04.2010 10:33 • ® cecek
skylink som odpojil a mam uplne druhy primac(tam ziadna karta nejde )tak asik ale neva budem sa miset trapit
 
 
 
vlado holub  
02.04.2010 06:44 • ® cecek
no mal som skylink a ten som odpojil a napojil som druhy primac( doviezli mi ho z ukrajiny a ma fungovat na thore) bratranec to ma doma a ide mu to. ako som pisal silu mam na 83 a kvalita mi skoci na 14 a ani tuk dal. parabola mi ostala po skylinku a natacal som ju snat vsade aj som ju premontoval inde a stale to iste. hmm???
 
 
 
Mal si digi a chceš Skylink,alebo opačne,ani BOH  
01.04.2010 22:27 • ® vlado holub
Mal si digi a chceš Skylink,alebo opačne,ani BOH ti nerozumie, čo to melieš.
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
nedráždi tigra, spamuješ  
01.04.2010 12:40 • ® ado6020
nedráždi tigra, spamuješ :D
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist