Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 14:36:23 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
UPC Direct na 19,2 st.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.07.2010 22:31 • ® celo
Dnes pravdepodobne vypli niektoré programy na ASTRA 19,2st. Som zákazník, u ktorého nie je technicky možné pretočenie paraboly na 1st. W (Thor). UPC moje výhrady neuznala, zmluva sa nedá predčasne vypovedať. Zvažujem dať žalobu na UPC, už sme viacerí. Ak by sa našiel ešte niekto s podobným problémom, napíšte!!!
Ak tu budú nejaké reakcie, dám sem svoj e-mail.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ja UPC nevlastnim, ale zaujimalo by ma ako reaguje  
18.07.2010 16:12 • ® jurtog
Ja UPC nevlastnim, ale zaujimalo by ma ako reaguje UPC ked parabolu nie je mozne na Thor natocit. (napr. v ceste stoji vyskovy cinziak, alebo byt je natoceny iba na vychodnu stranu, alebo ako by postupovali u mna, kedze tu mame satelit na streche pre 16 ucastnikov). Myslim, ze v takom pripade ti UPC musi vyhoviet a zmluvu zrusit k datumu ked na 19,2 prestanu vysielat. A co ludia, ktori nechcu prist o programy ktore su na 19,2? Ti musia investovat peniaze do noveho zariadenia, aby sucasne mohli pozerat Astru a Thor. Tu by sa malo UPC ukazat aka su spolocnost a ako si vazia zakaznikov.
 
 
 
technicky možné  
18.07.2010 07:16 • ® porky
A aby bolo jasne,technicky to je mozne aj na tvojej 80ke... Uz som niekolko parabol upravoval na prijem 4w az 28.2e a neseka nekockuje ani v najhorsom pocasí.mam to odskusane na parabolach GIBERTINI
OP 80E FE k tomu namontujes GIBERTINI
Multifeed 1/4 Gib. a slape to ako víno po 5 a flaska z domu :) ;) ;)
 
 
 
V podstatě ne. Něco slovenskýho (Patriot, Lux, TV  
17.07.2010 23:41 • ® 79090
V podstatě ne. Něco slovenskýho (Patriot, Lux, TV 8) ale nic bez čeho by se nedalo žít. Vedle je Amos a Sirius. Tam jsou ukrajinci a docela sledovatelný :D
 
 
 
Je na 1W okrem UPC a DIGI aj niečo  
17.07.2010 23:35 • ® celo
Je na 1W okrem UPC a DIGI aj niečo FREE?(zaujímavé)? Druhú parabolu nechcem dávať, v podstate nemám kam, vŕtať diery na druhú konzolu do zateplenej fasády nechcem. Asi ten Multifocus.
 
 
 
Pokud jde jenom o tyto pozice, tak tě levněji  
17.07.2010 23:29 • ® 79090
Pokud jde jenom o tyto pozice, tak tě levněji vyjde nová parabola. na Astry a Hotbird ti stačí 80-tka na UPC ti namontují jejich 60-tku.
 
 
 
Motor mi to nevyrieši, tie LNB mám všetky QUAD,  
17.07.2010 23:25 • ® celo
Motor mi to nevyrieši, tie LNB mám všetky QUAD, mám doma 4 satelitné prijímače, dve karty sú UPC a dve Skylink. Samozrejme na všetkých idú aj FREE programy zo všetkých 3 družíc. Takže ostáva predsa tá Multifocus parabola. Máte niekto skúsenosti?
 
 
 
A co koupit motor?  
17.07.2010 23:18 • ® 79090
A co koupit motor?
 
 
 
Takže to technicky možné je. Co je UPC do toho, že  
17.07.2010 23:17 • ® 79090
Takže to technicky možné je. Co je UPC do toho, že nepůjde Astra 3? Tam nevysílají. Oni smlouvu neporušují. Příjem svých programů umožní i na nové pozici. :bad:
 
 
 
OK, zavolám si technika, aby mi parabolu pretočil  
17.07.2010 23:16 • ® celo
OK, zavolám si technika, aby mi parabolu pretočil na 1W a ponechal Skylink a Hotbird. Ako to urobí? Asi nijako. Viem že s UPC to bude veľmi, veľmi ťažké, ale čo mám robiť? Platiť ešte 5 mesiacov za nič alebo investovať na 5 mesiacov do novej paraboly?
Vopred ďakujem za rady.
 
 
 
celo - toto Ti asi neprejde  
17.07.2010 23:09 • ® dempsey
celo - toto Ti asi neprejde
 
 
 
Mám parabolu s 3(tromi) LNB. V strede 19,2(ASTRA1)  
17.07.2010 22:58 • ® celo
Mám parabolu s 3(tromi) LNB. V strede 19,2(ASTRA1) na krajoch 23,5(ASTRA3) a 13(HOTBIRD). Prestavením paraboly si zruším príjem Skylink na 23,5 a Hotbirdu. Pridanie ďalšieho LNB na 1W je veľmi diskutabilné, nakoľko nemám na to vhodnú parabolu (multifocus).Ďalšiu parabolu na dom nechcem dávať. Keď som podpisoval zmluvu s UPC, boli na 19,2st, čo bolo pre mňa vyhovujúce a smerodatné.
 
 
 
definuj -nie je technicky mozne...dakujem  
17.07.2010 22:42 • ® rudlus
definuj -nie je technicky mozne...dakujem
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist