Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 16:16:53 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Problém na kartách, kto mení dáta...  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.03.2012 10:28 • ® Luteran
Dnes prišiel majiteľ dvoch kariet CS Link. Prvá je na neplatené programy. Druhú používa na balík Mojich 6. Včera pri zapnutí programu Retro pozeral v pohode cca hodinu a odrazu sa to seklo, prestalo to fungovať. Najprv si skontroloval zápisy na karte a s prekvapením zistil, že Retro má starý zápis, potom si cez internet v prehľade zákazníka zistil, že mu ktosi zmenil predplatené programy. To ale nie je všetko, jeho kredit 12 eur sa stenčil na 4 eur ! Zároveň si všimol, že mu na prvej karte zasa ktosi zmenil službu a pridal mu od 24.3.2012 "Neplacené 2 TV HD bez omezení" za 8 eur ! Je z toho šokovaný a má pocit, akoby ktosi manipuloval s údajmi na jeho kartách. Telefonicky sme kontaktovali zástupcu CS Link/Skylink. Tvrdil, že je možný omyl t.j. ak by si niekto pri aktivácii pomýlil číslo karty. Zákazníka logicky napadlo, že pri jednej karte to možné je, ale problém pri dvoch kartách súčasne ?! Pozn. Deje sa niečo v " OFFICE " správy kariet ?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 18   ¤

LOCKED

Téma uzavřeno,
k tomuto tématu již není možno přidávat příspěvky.


Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Frank1  
27.03.2012 14:56 • hujer23
1- áno možno som troška ulietol ale je to tiež môj osobný názor.
2- prečo ufufňaný ,lebo mi pripadá ako keby debatovali tak trošku popod nos. Pozor to nebola urážka ale konštatovanie.
3- tiež som zvedavý ,jak si napísal.Tiež by stálo za uváženie, prečo vôbec došlo k predaju Skylinku a prečo to kúpili práve "ufufňaní podnikatelia". Prečo o takú skvelú firmu nebol záujem v Čechách, prípadne na Slovensku ?
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Myslím, že  
27.03.2012 12:01 • ® smscz
hujer je v pohodě, ale silně zaujatý proti M77 je tady pouze Luteran;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
pre : hujer23  
27.03.2012 11:53 • ® Frank1
Vieš zrátať koľko hrubých pravopisných chýb si urobil v tejto vete ?
"2.- môj názor znie, predali cslink a skylink ktorý kúpili kadejaký ale skúsený ufufňaný podnikatelia.ktorý sa terasky zbavili toho čo dokličkoval a potom nasleduje ten čo je ďalší po ňom(drslík)".
Ale nie o tom som chcel. Mám pocit, že výraz "ufufňaní podnikatelia" už zaváňa urážkou. A toto by si vzhľadom na svoje postavenie nemal robiť. Evidentne si zaujatý proti novým majiteľom CS a Skylinku. Ani mne sa možno nepáči všetko čo robia. Je to však súkromná firma a v medziach zákona môže robiť čo chce. Ak má niekto podozrenie a dôkazy, že táto firma porušuje zákon, nech to oznámi na polícii a podá trestné oznámenie.
Tiež by stálo za uváženie, prečo vôbec došlo k predaju Skylinku a prečo to kúpili práve "ufufňaní podnikatelia". Prečo o takú skvelú firmu nebol záujem v Čechách, prípadne na Slovensku ?
 
 
 
Fakty sú fakty...  
26.03.2012 22:46 • ® Luteran
Raf, fakty sú fakty. Keby som pri tom nebol, tiež neverím. Zákazník prišiel, nahodili sme čísla kariet, telefonovali sme do M77, M77 potvrdilo uvedené skutočnosti a to je všetko. Čo viac už môžem ja povedať. Ešte pre upokojenie svojej a Vašej zvedavosti sa zajtra pokúsim získať kontakt na vinníka a zistiť dôvod jeho konania. To je zatiaľ naozaj všetko. Tu neide o žiadne nadšenie. Zákazník si u nás jednoducho kupoval karty a kredity a prišiel k nám so žiadosťou o pomoc. Howgh.
 
 
 
hujer23  
26.03.2012 22:12 • ® par32
Proti riadeniu tohto fora sa neda namietať nič ;) Myslim že nastava aj odborny rast a nevidno uražky a vysmech ako u konkurencie-je to tvoja zasluha :good:
 
 
 
@luteran  
26.03.2012 21:27 • ® RAFI007
přestože ti fandím v tvém nadšení, začíná mně to u tohoto problému závánět manipulací s údaji, nebo někdo manipuluje s tebou. Takže cituji:" majiteľ kariet je takmer profesionál, všetko si montoval a udržuje sám v prevádzke. Označený vinník predajca-montážnik je 200 km vzdialený od miesta jeho bydliska". Má otázka je: je to jeho karta, aktivoval si ji sám a pak dal někomů své přístupové data ? Jestli ano, tak je to jeho problém.Dal někomu aktivovat kartu, pak se o ní začal starat a nezměnil heslo?Jestli ano, tak je to jeho problém ? Nic jiného mne u profesionála nenapadá.
 
 
 
?,,,,,,,,,,,,,  
26.03.2012 20:37 • hujer23
1.- prečo ban???? každý má právo na svoj názor a nikoho neuráža a nepodsúva mu svoj názor.(minule som napísal pokiaľ nájdete porušenie pravidiel treba napísať na redakciu alebo na môj email hujer23@gmail.com)
2.- môj názor znie, predali cslink a skylink ktorý kúpili kadejaký ale skúsený ufufňaný podnikatelia.ktorý sa terasky zbavili toho čo dokličkoval a potom nasleduje ten čo je ďalší po ňom(drslík)
3.- uzáver - asika mením operátora.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
opäť ide Janko bojovať proti každému, všetkým,  
26.03.2012 19:11 • ® jarino1978
opäť ide Janko bojovať proti každému, všetkým, všade, vždy a v každom čase. To je už 1000x opakovaná história. :D :D :D
Dajte mu tu trvalý ban, lebo tu bude každý druhý deň otravovať. :warning:
 
 
 
Už se opakuji, ale jinak to nevidím  
26.03.2012 17:11 • ® smscz
http://www.youtube.com/watch?v=WSve_Q6FgkU&feature=related
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
RAF takmer vylučujem...  
26.03.2012 17:06 • ® Luteran
RAF, majiteľ kariet je takmer profesionál, všetko si montoval a udržuje sám v prevádzke. Označený vinník predajca-montážnik je 200 km vzdialený od miesta jeho bydliska. Keďže je to celé príliš zamotané pokúsim sa získať kontakt na označeného vinníka a objasniť pohnútky, ktoré ho viedli k jeho počínaniu.
 
 
 
Pokúsim sa písať zrozumiteľne...  
26.03.2012 16:24 • ® Luteran
Pán smscz budem pilne pracovať na tom, aby som bol zrozumiteľnejší. Zabudnite na to, že bol CSLink, Skylink, dnes je to M77. Nech sa to celé volá ako chce, dôležité je, čo to stvára so zákazníkmi. Nemám čas zisťovať, čo robí akýsi partner z P...Ak by ale mal existovať nejaký vírus, ktorý núti kohosi manipulovať karty a už je v ČR, potom Vás poprosím napíšte nám čo ten vtipálek stvára. Je celkom možné, že vírus je už aj na Slovensku a napadol montážnika H...z M...
 
 
 
"Zákazník, ktorého som uviedol je mladý a  
26.03.2012 16:23 • ® RAFI007
"Zákazník, ktorého som uviedol je mladý a dostatočne technicky erudovaný". V tom případě se nám vyskytuje otázka, jestli lidi nejsou líní,aktivaci karty radši přehodí na montážníka, vždyť je to určitě v ceně montáže.Pak se divěj, že ten při určitém množství zákazníků zblbne a protože používá zajisté univerzální heslo pro všechny, tak blbě zadá číslo a pak to tak dopadne. Toť moje konspirační teorie. :)
 
 
 
Řešení je v dohlednu  
26.03.2012 14:35 • ® smscz
Tento problém si způsobil CSlink. Nebyl dosud schopen dát na svůj web reautorizaci karty, jako to má Skylink. Až budou karty pod Skylinkem, udělá si refreš většina uživatelů sama.
Mimochodem, ten vtipálek z paraboly.cz je taky partner
;)dnes to vidím jako celosvětové spiknutí proti CSlinku a proti M77;)co to bude zítra???
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Vec sa vyjasnieva.....?  
26.03.2012 14:33 • ® Luteran
Najprv sa musím poďakovať zástupcom CSM t.j. CSLink/Skylink/M77. Neschovávali si hlavu do piesku. Ozvali sa a uviedli nasledovné. Skontrolovali karty a zistili tak trocha šokujúce informácie. Zásah na kartách uskutočnil predajca - montážnik pán H... z mesta M... Ten vraj bude okamžite vymazaný zo zoznamu. V danom momente je to zatiaľ všetko. Mne ale nedá uvažovať nad tým, prečo a za akým účelom to ten montážnik urobil ? Veď profit z toho asi nemal žiadny. Ešte je tu možnosť opojenia, eufórie, ošiaľu, alebo ....fantastická náhoda ?
 
 
 
už zase  
26.03.2012 14:31 • ® smscz
konspirační teorie o M77? nebo scénář na scifi?
;)jj, když se negativně zmíní CSlink, jsou to žarty, které mají jít stranou
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Zaujimavé,omyl pi jednej karte je možný a stáva  
26.03.2012 12:58 • ® letas
Zaujimavé,omyl pri jednej karte je možný a stáva sa,len dúfam,že si to nepoplietol majiteľ.Zatiaľ sa u mojích zákaznikov nič také neudialo.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Smscz teraz žarty bokom...  
26.03.2012 11:41 • ® Luteran
Pán Smscz, poprosím Vás teraz žarty bokom. Zákazník, ktorého som uviedol je mladý a dostatočne technicky erudovaný. Nikdy nikde čísla kariet nezverejňoval. Existujú iba dve možnosti. Niekto naschvál, alebo niečo nechtiac uskutočnilo uvedený chaos. Aby sme boli optimisti, skúsme tú lepšiu alternatívu. Povedzme, že office M77 preklápa CS Link do Skylinku a vznikajú z toho takéto " psie kusy ". Ak by sme boli dobre informovaní realisti, vedeli by sme vydedukovať viac. Nevie niekto, čo sa skutočne deje v office M77 ?
 
 
 
Opět CSlink  
26.03.2012 11:25 • ® smscz
Nedávno jsme tu psali, že se těmito "fórky" baví někdo z paraboly.cz
Nezveřejňovat čísla karet, nebo aspoň to nepsat hned do názvu témata!
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 18 / zobrazují se: 1 ... 18

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist