Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 11:50:13 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
ČT HD konečne otvára skrinku....  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
28.03.2012 08:18 • ® Luteran
ČT HD je verejnoprávny program pripravený na distribúciu k divákom prostredníctvom družice na pozícii 23,5E od 1.5.2012. Distribúcia znamená dopravu modulácie k divákom tak, aby si jeho príjem zrealizovali bez akýchkoľvek obmedzení. Platí tu pravidlo technologickej neutrality. Za distribúciu programu ČT HD diváci zaplatia spoločnosti, ktorá splní stanovené podmienky. Je len logické, že diváci požadujú, aby prístup k programu ČT HD mali zachovaný na existujúcich kartách. Vzhľadom na to, že táto požiadavka je realizovateľná bez nákladov a navyše znižuje náklady na prevádzku i skryté šikanovanie divákov, je možné očakávať postupnú úpravu v režime vysielania aj u ďalších programov.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 43   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 3

 
@hujer  
29.03.2012 20:22 • ® jarino1978
stavím sa s tebou o fľašku červeného suchého vína, že dáš tomu Luteránovi trvalý ban. ;)
Čím rýchlejšie to spravíš, tým pre tento web lepšie, pretože to, čo tu bude za pár dní, nebude tešiť ani jedného diskutujúceho. :mad:
Tož moje 14 ročné skúsenosti... ;(
 
 
 
MaRek  
29.03.2012 10:45 • hujer23
to áno ,ale keď sa bordel začne kopiť a kopiť potom výsledok sa môže nazvať Mega Bordel .Takže radšej preventívne sem tam poupratovať ,ako naraz toho môže byť strašne veľa.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
@hujer  
29.03.2012 10:41 • MaRek
Väčší neporiadok ako keď sa v minulosti zháňali kódy na digitv len tak niečo neprekoná. ;)
 
 
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
29.03.2012 09:50 • hujer23
Ja ti dám ombudsmana to môžem byť len ja. :D
Ale vážne, začína to tu byť nejako neupratane asika použijem tlačítko Väzenie pre podaktorých na 2 týždne sa troška vyvetrať.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Endlove, jednoduchá odpoveď...  
29.03.2012 08:37 • ® Luteran
Som samozvaný SAT ombudsman pre územie Podkarpatskej Rusi, Slovenska, Moravy a Čiech. V blízkej dobe rozmýšľam rozšíriť svoje pôsobenie na územie celej Európskej Únie. Priznávam, na Podkarpatskej Rusi ma príliš neakceptujú, asi to tam budem musieť zrušiť.
 
 
 
p. Luteran, a co vy ako obcan SR mate spolocne s  
29.03.2012 00:03 • ® edenlove
p. Luteran, a co vy ako obcan SR mate spolocne s CT t.j. s ceskou verejnopravnou TV? unika mi pointa vasej snahy
 
 
 
ono preklep sa stane z casu na cas a hlavne ak  
28.03.2012 19:41 • ® dvbinfo
ono preklep sa stane z casu na cas a hlavne ak user meni pc ktore maju odlisnosti prstoklad vs vzdialenost ako aj posunuta klavesnica od stredu ulozenia ruk v zavislosti od zvyku.... ale dost, toto nema nic so sat problematikou ;)
pozrite ja uz Vas beriem s humorom, takze ziadna trauma. Proste som si uz spravil usudok kam smeruje Vas focus. Takze v klude pokracujte, moja psychohygiena moze byt kazdy druhy den narusena a ako kompenzaciu to budem striedat kvalitnou ustnou hygienou. Len to musim dobre zosynchronizovat so skylink zapismi a periodicitou vasich prispevkov. Takze skuste dodrzat parne alebo neparne dni aby nevznikol konflikt, lebo to bude potom paseka ked sa tolko eventov spoji v jeden den :D
ale teraz vazne, ste slobodny clovek, piste si co chcete a kazdy nech si spravi svoj usudok. Ja sa pripadne zveziem ak bude sranda, a ak bude to bude aspon co i len trochu k veci (z mojho pohladu) tak Vas podporim :good: idem sa venovat teraz zene, lebo dnes som Vam venoval viac casu ako jej:D
VU+duo & Optibox zebra & Opticum 9500HD & Sky+HD Box UK. Full HD LED TV + FULL HD 600hz Plasma. Multifeed 28/23/19/13 ... Skylink + SkyDigital... proste v technike a slobode je krasa!
 
 
 
Dvbinfo najprv vďaka, potom výtka...  
28.03.2012 17:17 • ® Luteran
To si cením, nenapadlo mi to. Teraz sa smejem aj ja. No ale sám uznajte, taký preklep sa podarí raz za život vyrábajte-byrbajte. No a či bude nová téma? Istotne áno. No a teraz výtka pre Vás. Prečo by Vám mali vadiť autorove témy. Jedine, ak by ste z toho mali mať traumu. Priznajte to, možno potom zmiernim početnosť kvôli Vašej psychohygiéne.
 
 
 
ked uz nie je co, tak riesime gramatiku ja nemam  
28.03.2012 16:18 • ® dvbinfo
ked uz nie je co, tak riesime gramatiku :D
ja nemam problem s preklepom. Takze preklep v preklade = vyrabajte(pre Vas osobny klud a pohodu som opravil text ;-) )
@smscz : spravny postoj... dnes bolo srandy dost, idem aj ja. Ved aj tak tu bude o 2 dni nova tema od toho isteho autora s rovnakou hlbokou myslienkou dna. :D
VU+duo & Optibox zebra & Opticum 9500HD & Sky+HD Box UK. Full HD LED TV + FULL HD 600hz Plasma. Multifeed 28/23/19/13 ... Skylink + SkyDigital... proste v technike a slobode je krasa!
 
 
 
Vidím to jinak  
28.03.2012 16:10 • ® smscz
vy plačete, my se smějeme;)
ale klídek, už zase odcházím;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Dvbtinfo aká to mluva a byrbajte čo ?  
28.03.2012 16:07 • ® Luteran
Tak ja už neviem ako sa dá diskutovať s niekym kto napíše cit.
" uhrada je kompenzovana kreditom na platene programy " a potom k tomu prilepí pridanú hodnotu v podobe " niekto rozmysla stylom mam skodu 105 a byrbajte pre mna olovnaty benzin " . Človeče, prepáčte to akým jazykom komunikujete? Dám Vám radu, než niečo len tak
"odpálite", tak si to radšej vo Vašom prípade 3x skontrolujte. Vy sa síce smejete, my ostatní plačeme. Mne nevadí niekto, kto má zdravý názor a urobí nejaké gramatické chybičky. Ak v sebe máte trocha cti, tak mi aspoň vysvetlite, čo to je to Vaše "byrbajte".
 
 
 
Zase  
28.03.2012 15:49 • ® smscz
se bavíte o ničem????;);) Hodně úspěchů.:):)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
ale to by najprv musel on pochopit ze uhrada je  
28.03.2012 14:25 • ® dvbinfo
ale to by najprv musel on pochopit ze uhrada je kompenzovana kreditom na platene programy... ale to by musel poznat pojem pridana hodnota. ale chapem ze ak niekto rozmysla stylom mam skodu 105 a vyrabajte pre mna olovnaty benzin tak diskusia potom aj tak vyzera
ale aspon sa tu smejem :D
VU+duo & Optibox zebra & Opticum 9500HD & Sky+HD Box UK. Full HD LED TV + FULL HD 600hz Plasma. Multifeed 28/23/19/13 ... Skylink + SkyDigital... proste v technike a slobode je krasa!
 
 
 
Konstruktivní diskuze počítá s nějakým výsledkem.  
28.03.2012 13:04 • ® Padre Pio
Konstruktivní diskuze počítá s nějakým výsledkem. Což v tomhle případě nebude a ani nehrozí. Ale pěkně si popláčeme, jaký jsme chudinky a jak nás nikdo nemá rád. Vysol 600 :D a nemarni čas. Zadarmo to nikdy nebylo. Není to první ani poslední doplatek.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Padre Pio nezabijajte .....  
28.03.2012 12:57 • ® Luteran
Padre Pio, nezabíjajte konštruktívnu diskusiu podobnými pseudo argumentami. Ak nemám protiargument, tak vystrelím rozprávku o vyplakávaní a o rozdávaní zadarmo ? To vravíte len tak do vetra, alebo nebodaj mne, šialencovi, čo štátu odvádza viac ako musí, človeku, ktorý vďaka Bohu ešte nikdy v živote nemaródoval a ako blbec volil VPN a potom vždy doteraz pravicu ? No tak to ste ma teda riadne vytočili. A to som ešte včera kolegom vravel. Tá diskusia na Satcentrume je oproti P... super. Sú tu celkom rozumní ľudia. A ajhľa, možno ani nie, už tu chýba len rozdávanie citrónikov a psychiatrická úderka, ktorá prekrúti aj čerta- diabla namiesto toho aby normálne diskutovala.
 
 
 
dvbinfo  
28.03.2012 12:56 • ® Jupi
ešte to tak to skôr do lampárne :)
Skylink/Monoblock 19.2,23.5/Panasonic TX-L32E5E/
 
 
 
@Luteran  
28.03.2012 12:44 • ® dvbinfo
Ak ste to studoval tak odpovedzte mi na otazku co v pripade ak pride k nalomeniu CRW a neni dalsia podpora a tym padom ani vyvoj garantujuci bezpecnost podmieneho pristupu.
Vase prispevky nadalej potvrdzuju "kvalitu" myslienky, dost podobnu istemu obdobiu kedy tl.clanky podpisane p.Luteran isli uz aj tak z nizkej kvalitativnej urovne cim dalej tym viac a viac dole vodou... a to nehovorim este o tych megalomanskych planoch pana L. v tych casoch.
Jednoduche je kritizovat. Ak chcete dobre pre ludi a zmenu, sup do politiky. :bad:
VU+duo & Optibox zebra & Opticum 9500HD & Sky+HD Box UK. Full HD LED TV + FULL HD 600hz Plasma. Multifeed 28/23/19/13 ... Skylink + SkyDigital... proste v technike a slobode je krasa!
 
 
 
Ved prave to, podpora zo strany Irdeta je  
28.03.2012 12:42 • ® zdenoq
Ved prave to, podpora zo strany Irdeta je podstatna, doteraz kazdu poruchu odstranovali technici s Irdeta ,a ked ich nebolo moc vela, ale ked opravy ostanu vsetky len na technikov Skylinku a nebudu vediet spojazdnis system Cryptoworks a Irdeto uz nebude mat nic spolocne zo starym CW, kedze servis uz nebudu podporovat po roku 01.01.2013, ked budu mat problem zo zapismy pre karty Cslink CW a Skylink CW tak len vtedy bude problem, keby vedely technici Skylinku spravovat system CryptoWorks nie je ziaden problem...
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
 
Nemám rád to vyplakávání na fórech. Uplatnit se  
28.03.2012 12:37 • ® Padre Pio
Nemám rád to vyplakávání na fórech. Uplatnit se můžeš dle libosti, ale musíš vycházet z reality. Nikoliv z přání a představ o tom, že ti bude někdo všechno rozdávat zadarmo. Stačí, že tolerujou (a budou i nadále tolerovat) ten share jako národní sport.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
Padre Pio, ďalšie prekvapenie....  
28.03.2012 12:30 • ® Luteran
Padre Pio, tak teraz je to " v kýbli". Nasadili ste tomu korunu. Ak Vám programy z 23,5E nechýbajú, prečo sa potom snažíte upierať zákonné právo iným spoluobčanom na ich uplatnenie. Viete koľko Čechov, Slovákov a možno aj iných Európanov je šťastných, že majú možnosť tieto programy sledovať ? Vy si myslíte, že ja sa 1.5.2012 zbláznim od radosti ? Teším sa na každú dobrú vec, ktorá nás všetkých posunie dopredu.
 
 
Celkový počet reakcí: 43 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«123»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist