Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 16.04.2024 - 11:37:35 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
problem s skylink kartou  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.07.2012 08:26 • ® lubos101
prosim o radu.na karte skylink mi nejdu programy.idu mi len stanice na ktoré netreba kartu karta je skylink---problém mám v tom že som už spravil reautorizáciu--potom refreš karty nič nejde zapnute som to mal na stv1-čt1 aj 3hod.Dal som aj reset pin kodu karty a nič dal som to načitať na sat.znač.openbox,maskom,HD od skylinku nejaky už si presne nepametám vypisuje karta kodovaná alebo chyba karty---sat.mám ilussion m5,soft 6.80 vectra 0,078-multicam2 v6.0---skúšal som multicam2 v6.4 nezobralo mi to--potom multicam2 v5b pre skylink objevý sa čierny obras nič neviem si radu exzistuje vôbec niečo čo by pomohlo? môj mail lubos093@azet.sk-----prosím o radu ďakujem

Slovensko---Stara Ľubovňa
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Ďakujem za rady-----obratenú kartu som  
09.07.2012 13:06 • ® lubos101
Ďakujem za rady-----obratenú kartu som nemal-----resetovať sat som resetoval niekoľko krát a nepomáhalo to------išiel som do predajni kde predavajú sat karty v jednej mi to nevedeli spravyť a v druhej predajni mi to spravyli cez internet.Nechceli mi povedať čo spravyli že je to tajomstvo akurát som musel zaplatiť.Čo asi také spravyli ??? keď sam zaregistrovaní spravyl som refreš a reautorizáciu reset pin karty a nepomohlo to.
Slovensko---Stara Ľubovňa
 
 
 
Pozri ci nemas zapnuty blocker.  
09.07.2012 08:11 • ® toncia
Pozri ci nemas zapnuty blocker.
 
 
 
Dojdi nebo dojed do prodejny sat. techniky a dej  
07.07.2012 13:21 • ® lubos
Dojdi nebo dojed do prodejny sat. techniky a dej jim kartu at ti ji sprovozní. Zatim si dojdeš na dvě 2 piva a máš po problému.
 
 
 
® lubos101  
07.07.2012 10:08 • ® smscz
Může být jednoduchý problém - nemáš ji tam obráceně?
Zkusil jsi reset přijímače - vytáhnout zapnutý stb ze zásuvky a za 15 vteřin zasunout?
Reautorizaci karty udělej v jiném přijímači. Dokud karta nenaběhme, nemá cenu ji zkoušet v tvém.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Vyzkoušej kartu v jinym přijimači třeba u  
07.07.2012 09:41 • ® lubos
Vyzkoušej kartu v jinym přijimači třeba u kamaráda. Pak je třeba taky vadná.Tak reklamovat.
 
 
 
ilussion sat m5  
07.07.2012 08:26 • ® lubos101
prosim o radu.na karte skylink mi nejdu programy.idu mi len stanice na ktoré netreba kartu karta je skylink---problém mám v tom že som už spravil reautorizáciu--potom refreš karty nič nejde zapnute som to mal na stv1-čt1 aj 3hod.Dal som aj reset pin kodu karty a nič dal som to načitať na sat.znač.openbox,maskom,HD od skylinku nejaky už si presne nepametám vypisuje karta kodovaná alebo chyba karty---sat.mám ilussion m5,soft 6.80 vectra 0,078-multicam2 v6.0---skúšal som multicam2 v6.4 nezobralo mi to--potom multicam2 v5b pre skylink objevý sa čierny obras nič neviem si radu exzistuje vôbec niečo čo by pomohlo? môj mail lubos093@azet.sk-----prosím o radu ďakujem
Slovensko---Stara Ľubovňa
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist