Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 18.04.2024 - 03:40:06 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Erox na dreambox nejde  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.11.2012 13:32 • ® ventor
Poradíte prosím jak na dreambox dm800 spustit erox, mám aktivováno přes sms na 10dnů, ostatní programy, filmox, dokubox jedou v pohodě. Mám cccam 2.3.0 a oscam 3.60
Děkuji za radu
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 14   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
v prvom rade si treba oscam sprevadzkovat pre  
05.11.2012 14:02 • ® majsat007
v prvom rade si treba oscam sprevadzkovat pre zakladne stanice skylinku, ak tie budu fungovat a Eroxy nepojdu,
treba pokracovat v overeni pritomnosti platneho zapisu pre Erox kanaly na karte (chid 07E1) - podla toho sa dalej zachovat
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
Tak se mi povedlo nainstalovat Oscam ovšem zřejmě  
02.11.2012 19:38 • ® ventor
Tak se mi povedlo nainstalovat Oscam ovšem zřejmě nějakou starší verzi, mohu tedy poprosit o poslání souboru upravených pro ICE kartu a pro fungující Erox.
Nejlépe soubory do složky bin a tuxbox
Díky předem za poslání mail: ventor@seznam.cz
 
 
 
taky se vám seká ten docubox a máte pěkně ošklivý  
02.11.2012 19:30 • ® killors
taky se vám seká ten docubox a máte pěkně ošklivý obraz u filmbox family a extra 1 . To je teda pěkný hnus za to bych nedal ani 100vku polovina v angličtině ani titulky nejsou jeden program obdobný fashion tv jediný co snad stojí za to je filmbox HD.
 
 
 
eroxxy  
02.11.2012 17:47 • ® Spencer
Neuvedomil som si že máš scam3.60 a nie oscam ako píšeš v otázke. Do boxu si stiahni nejaký TS Panel,manuálne nainštaluj a z neho stiahni oscam aj s konfiguráciou. A možno máš možnosť si to stiahnuť cez blue panel aj v tvojom Image.
 
 
 
Můžeš mi tedy prosím poslat soubor pro oscam,  
02.11.2012 17:23 • ® ventor
Můžeš mi tedy prosím poslat soubor pro oscam, případně ipk soubor nebo co k tomu bude potřeba, mám Nabilosat Black Hole v 8.0
 
 
 
aha to je nedorozumeni, tady se mota dohromady  
02.11.2012 15:26 • ® drhans
aha to je nedorozumeni, tady se mota dohromady scam a oscam, ta cesta co jsem napsal ja byla pro oscam
 
 
 
Můžu poprosit o poslání již upraveného souboru  
02.11.2012 14:28 • ® ventor
Můžu poprosit o poslání již upraveného souboru scam na mail ventor@seznam.cz děkuji moc předem za poslání
 
 
 
/var/etc/tuxbox/config/oscam.server  
02.11.2012 13:53 • ® drhans
/var/etc/tuxbox/config/oscam.server
 
 
 
@spancer  
02.11.2012 07:49 • ® ventor
Ahoj,
díky za radu a poradíš mi prosím ve kterém adresáři v DM najdu soubor reader?
 
 
 
V readeri (v oscame) máš kolonku PIN code - tu daj  
02.11.2012 07:22 • ® Spencer
V readeri (v oscame) máš kolonku PIN code - tu daj na 0000, ulož, reštart a ideš.
 
 
 
par32  
02.11.2012 00:12 • ® Obcasnik
mam ten istý problem ale na ultime...všetky filmboxi idu ale eroxxi vôbec navyše ked dam eroxx potom musím reštartovať cele ultimo lebo mi nenabehne žiadna stanica zo skylinku...iba voľne ako napr TA3. Kde sa menia tie vekove obmedzenia neviete?
 
 
 
ventor: ja mam Dreambox 800se a mam CCcam 2.3.0 aj  
01.11.2012 16:43 • ® zdenoq
ventor: ja mam Dreambox 800se a mam CCcam 2.3.0 aj Scam v3.60 a na obidvoch mi idu eroxy treba nechat CCcam 2.3.0 a nechat na stv1 naj dojdu zapisy, v Dreamboxu nie je vekove obmedzenie blokovane ziadnym softom.. ,,mne isiel Penthouse HD a Erox HD nesiel a keby som mal zapnutie vekove obmedzenie tak mi nepojde ani Penthouse HD az po a citani zapisov sa rozbehol este skus ist na facebook skylink a posli tam sukromnu spravu Skylinku (http://www.facebook.com/skylink.sat.tv ) ze ti nejdu Eroxy HD naj ti poslu refres a napis cislo karty a posli ss
Golden Interstar 870, offset 100cm Al E.E., G.I.0,2dB twin, Skylink CryptoWorks, Astra 3B 23.5E, Thor 6 1W
 
 
 
Poradíš prosím kde to přesněji najdu? Nic takového  
01.11.2012 13:44 • ® ventor
Poradíš prosím kde to přesněji najdu? Nic takového jsem v cccamu nenašel jen nastavení pin ale to nepománá
 
 
 
musiš si na karte zrušiť vekove obmedzenie  
01.11.2012 13:40 • ® par32
musiš si na karte zrušiť vekove obmedzenie
 
 
Celkový počet reakcí: 14 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist