Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 06:24:06 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
potreboval by som poradit  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.11.2012 19:57 • ® Julius Janček
chcel by som poradit od dakeho odbornika, mam modem optikum multi7100 na hlavnom televizore a aby som prepinal aj na druhom televizore spravili na druhom televizore oko na ovladac.vsetko slo ale ako som vymenil novu kartu tak 5 dni sa na tom oku dala v poho prepinat ale teraz ked chcem prepnut tak zamrzne a neda sa uz nic robit, len na hlavnom televizore sa prepina nadalej.bol by som vdacni za radu
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Otazka  
27.08.2013 16:12 • ® Slash
Dobrý deň,
Som úplne mimo v takýchto veciach a tak by som potreboval poradiť ako môžem na tv chytiť kanáli ako Digi Sport. Čo všetko my nato treba a hlavne či sa to dá aj bez satelitu ako toho " taniera " :D alebo veľkej anteny proste niečoho čo musím zavesiť von. Nejako sa my nezdá žeby v dnešnej dobe neexistoval menši pristroj ktorý by to nahradil či neexistuje ?
Dakujem
 
 
 
Pokial neplatiš rozširenu ponuku ,nemal si meniť  
08.11.2012 07:06 • ® par32
Pokial neplatiš rozširenu ponuku ,nemal si meniť kartu ...teraz musiš skušať softy.Ak to zvladaš sam nieje problem ;)
 
 
 
s tymto problemom sa trapi vela uzivatelov  
07.11.2012 22:44 • ® majsat007
s tymto problemom sa trapi vela uzivatelov multiroom prijimacov
kym mali cistu CRW kartu tak nebol problem, ale akonahle presli na ICE tak prijimac to proste nezvlada
.
a ze to islo prvych 5 dni? tento prijimac urcite patri medzi 7 divov sat masin :)
.
chce to stravit hodne casu s nahravanim roznych verzii firmware s nejasnym koncom ci aspon na jednej z nich to pobezi
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist